Sohbet odası

Sohbet odası kullanıcıları (çoğu site birden sohbet odaları var), kendi seçtikleri sohbet odası kayıt bir kullanıcı adı ve şifre seçin ve belirli bir odaya giriş yapın. Sohbet odasına girdiğinizde, genellikle de başka bir kişinin sohbet odası girdiğini uyarılır Şu an kişilerin bir listesi vardır. Sohbet etmek, kullanıcıların bir metin kutusuna bir mesaj yazın. Mesaj büyük toplumsal mesaj alanında hemen görülebilir ve diğer kullanıcılar cevap. Kullanıcılar sohbet odaları girmek ve herhangi olarak bilinen bir uygulama göndermeden mesajları okuyabilirbakıyorlar .

Sohbet odası mesajları kendiliğinden ve anında görünür, çünkü ya da kasıtlı olabilir veya olmayabilir suistimal gerekçesiyle bir potansiyel vardır. Site tipik bir sık sorulan böyle bir odaya girdiğinizde, kendini tanıtma, belirli bir kullanıcıya bir soru veya yanıt yönetmenlik zaman açıkça yapım ve yıkıcı raporlama gibi, sohbet odası davranışı uygun kullanıcılara rehberlik listesi Örneğin kullanıcı,. Yıkıcı kullanıcılar sözlü, diğer sohbet eden kötüye konuşmayı tekeline, hatta sadece art arda olarak bilinen konuşma, (çok üzerine kaşlarını çattı) bir uygulama içine aynı kelime veya kelime öbeği yazarak devre dışı bırakabilir kaydırma .

Sohbet odaları, insan çaba veya ilgi hemen hemen her yönü üzerinde odaklanmak bulunabilir: örneğin klasik filmler, İrlanda kökenli, Sopa çevirme tarzı, ve psişik okumalar dayalı mevcut topluluklar vardır. Yahoo gibi çeşitli siteleri, sohbet siteleri bir dizin sağlar.MSN Web Toplulukları gibi diğerleri, kendi sohbet odası oluşturmak için gerekli adımlar boyunca kullanıcılara rehberlik eder.

 

ddd

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
899 okuma
5 Ekim, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat