Sohbette Bir Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?

Bir erkek ile sohbet etmek ve onunla ilgilenmek için hak hilelerini öğrenin. Bu sohbet ipuçları onu cezbedecek ve sizi aklında tutacak.

Özel biriyle tanıştınız ve onunla güzel bir aşk hikayesi başlatmak istiyorsanız, tebrikler. Onu kendine çeken yapmak için baştan çıkarıcı silahların tadını çıkarmanız ve almanız gerekir. İstediğiniz kişiyi etkilemek için sohbetleri ve kısa mesajları kullanabilirsiniz. Bu öğreticide, bir çocuğu whatsapp’la sohbet etmeyi veya facebook messenger’ı gibi başka herhangi bir uygulamayı etkilemek için sanat öğreneceksiniz. Başından beri, onun ne istediğini bilen bir kadın olduğunuzu öğrenmeye çalışın. Onu etkilemek için sohbet ederken şaşkınlık ve baştan çıkarmanın teknikleri kullanmanız gerekir.

ÇARESIZCE GÖRÜNMEMEK IÇIN ZORLA OYNAYIN

Evet, sohbet ederken umutsuz görünebilirsin. Sanki erkeğe çok fazla mesaj gönderiyorsunuz ve cevaplamıyor ya da çok geç yanıtlamıyor. Kısa bir süre önce cevaplamadığınız mesajı aldıysanız, bekleyenlere iyi şeyler olur. Sakin ol ve cevapladığın şeyi düşünmek için zaman ayırın. Dahası, sadece meşgul görüneceksin ve konuşmaya neden bu kadar uzun sürdüğünü düşünürsün, cevabının farkında olacaksın.

Bazen ona geç cevap verebilir ve bir şeyler ile meşgul olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Çalmak zorundasınız, çünkü çocuklar yakalaması kolay kadınlara dikkat etmeyecekler. Onu bazen metinlerinizle de sürpriz yapabilirsiniz. Bir toplantıda olduğunu bildiğinizde bir metin mesajı gönderin, kesinlikle bölmeyi beklemiyor.

KISA YAZ

Anketler, uzun metinlerin hem erkekler hem de kızlar için sıkıcı olduğunu gösteriyor. Ne tür mesaj veya uygulamalar (normal metin, WhatsApp, Facebook Messenger veya BlackBerry Messenger) ne olursa olsun, bir makale yazmayın, onu sıkıştırmak istemezsiniz! Birkaç karakterle komik olabilen, titiz ve gizemli kısa bir mesaj yazın. Bir oğlanı sohbet etmeyi unutmamak çok önemli bir nokta.

İFADELER VE RESIMLER KULLANMA

İfadelerle ilgili olarak konuşmaya hoş geldiniz diyebiliriz. Seçim sizin olsun, ya muzip bir gülümsemeyle başlar ya da metnin sonunda kullanın. Her mesajda bunları kullanmayın, ancak onunla sohbet ederken birçok kez kullanabilirsiniz. Sohbetinizde bu gibi ifadelerin kullanılmasının avantajı, metninizin tonunu çok anlaşılabilir kılmaktadır. Şaka mı, kızgın, mutlu veya sıkılı mı gibi. Bazen mesajın sadece bir şaka olduğunu veya ciddi olduğunu bilmek zordur. Şakanızın ardından göz kırpma yüzü, adamın onunla basitçe uğraştığınızı anlamasını sağlayacaktır. Sohbetinizi ilginç hale getirmek için resimler ve animasyonlu gifler de ekleyebilirsiniz. Bu resimler ve animasyonlu gif’ler aynı zamanda ezmeyi eğlendirmek ve konuşmanızı eğlenceli hale getirmek için de kullanılabilir.

ADAMINLA FLÖRT ET

Yeni teknolojiler tüm hayatımızı işgal etti ve şimdi bizzat iletişim kurduğumuzdan çok daha fazla mesaj gönderiyoruz veya telefonda konuşuyoruz. Özellikle başkalarıyla sürekli iletişim kurmayı mümkün kılan, veri hızı ve Whatsapp, sosyal ağlar ve mobil cihazdaki diğer mesajcılar gibi uygulamalar olduğundan, cep telefonuna sürekli olarak yapışıyoruz. Dolayısıyla bizzat yaptığımız neredeyse her şey için şimdi cep telefonu kullanıyoruz ve bu bir adamı flört veya baştan çıkarmayı içeriyor. Her biri bizim kişilikimize sahip olmasına ve bir şekilde yazmasına rağmen, burada flört etmek ve sohbette bir çocuğu etkilemek için temel sırların tuşları bulunmaktadır. Öncelikle, bir kız için kolaylaşılmasının önemli olmadığının unutulmaması gerekir; onunla flört etmek ve zorla oynamak gerekir. Sohbet ve metin üzerinde flört eden ayrıntı ipuçlarını öğrenmek içinaşağıya bakın:))..

SOHBET EDERKEN HATIRLAMANIZ GEREKEN IPUÇLARI

  1. Her şeyden önce bu sıcak kişiye mesaj göndermeniz gerekip gerekmeyeceğini düşünün. Eğer onunla randevunuz varsa, belki de en iyi şey değildir çünkü ne tepki vereceğini bilmiyorsunuzdur. Zaten birkaç sohbet ettiğinizde ve bu oyunu sevebileceğinizi veya onunla birlikte uzunca bir zaman getirdiğinizi biliyorsanız, devam edin.
  2. Onunla sohbet ederken ismini kullanıyorum. Bu, önemli ölçüde kişiselleştirilmiş yanı sıra özel ve tutkulu sohbet etme eğilimindedir. Bazı aralıklarla, gülümser veya tatlı bir şey ifade ettiğinizde, zaman zaman mesajlarınıza adını yazın.
  3. Onunla tanıştınız ve numaralar değiştiniz, ancak cevap vermiyor. Bu durumda başlayabilirsiniz, ancak olağan veya kaba bir davranışta bulunmamak önemlidir, ancak ilk mesaj belirgin, belirsiz bir şey olmalıdır … Böylece, bir kez cevap verdiyseniz, hangi satırı takip edeceğinizi biliyorsunuz demektir.
  4. Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Çok açık bir mesaj yazamıyorsanız, başka bir yerden ya da samimi çağrışımlar getireceğini bildiğiniz bir şey göndermek tercih edilir.
  5. Kendine cüret edersin! Kesinlikle çok iyi sonuçlar verir ve aynı zamanda sevimli ne olduğunu ve ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için yolu açmaktadır.
  6. Sohbette bir oğlanı etkilemek isterseniz, aranızda yaratılmış olan sihrini kırabileceğinden, kaba veya rahatsız edici kelimeler mesajı koymayın.
  7. Bu mesajları gönderirken her zaman diğerini aklınızda tutun. Erotizm yaklaşık iki kişidir ve eğer oyuna girmezse ya da oyuna girmezse çıkmak daha iyidir.
  8. Ertesi sabah pişmanlık duyan gibi, sarhoş olduğunuzda bu mesajları göndermekten kaçının.
  9. Onları pratiğe geçirin ve başlangıcınızdaki bir erkek veya uzun süre önce eşiniz olsun, ayaklarınızı nasıl attığınızı görün. Sonraki toplantıları hazırlamaya başlamak için mesajı alın ve eğer oyuna devam ederse, sizi görmek için sabırsızlanmanız unutulmaz olmalı.
  10. Sohbetinizi çok uzun süre çekmeyin. Sohbet oturumunuzun ikinizden de sizi asla yalnız bırakmasına izin vermeyin. İptal et veya muhtemelen bunu ilginç kılan bir şey düşünmelisin. En iyisi, onu çok uzun süre çekmeyin ve aynı anda heyecanı bitirmektir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.666 okuma
10 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat