Anneler Günü

Merhaba arkadaşlar YerliChat sohbet sitesi sayfamıza hoş geldiniz.Bu gün kutsal olan Annelerimizin günü.Resmiyette bu gün. Benim için ise ANNE’yi sevip saymanın günü olmaz bir çoğunuzda benimle aynı fikirdedir şüphesiz.Ben ve kardeşim meleğimizi 8 yıl öncesi kaybettik.Bu gün ANNE kelimesini sıkça yazmak istiyorum çünkü bu kelimeyi telafuz etmeyi çok özledim.ANNE’lerinizin değerini bilin demiyeceğim çünkü her biriniz için değerlidir.Sevmelere, öpmelere, koklamaya doymayın.Sarılın sımsıkı kemiklerini acıtırcasına sarılın imkanınız varken bunları hep yapın.Ben ve kardeşim bunları şuan yapamıyoruz sizler yapın.ANNE’lerinizi yitirmeden bizim adımızada saydıklarımı yapın.Bu güne özel bende ANNE’me meleğime bir kaç şey yazmak istiyorum.

Cennet’teki Meleğime
Kokusu burnumdan hiç gitmeyenim.Hani pazar günü çıkıp gelecektiniz ya işte Yarın yine günlerden pazar biz hala bekliyoruz sizi.Beklemekten vaz geçmedik ki.Gülüşü güzel ANNEM eskisi gibi bu gün pazar uyuyacağım git başımdan demiyeceğim söz veriyorum. Hem ben artık pazarları kahvaltı hazırlıyorum artık herşeyi ben yapıyorum (: Büyüdüm ben hiç bir şey eskisi gibi değil.Senin yerine beni koydular bu evin artık annesi sensin dediler Ben senin yerini asla almadım ANNEM abla oldum kardeş oldum ama asla Senin yerini doldurmak istemedim.Senin kadar yüce olmak istemedim.Senin gidişini kabullenmedim ki yerine geçebileyim.Giden sadece bedenin ve suretin oldu kokun ve gülüşlerin bizimle ruhun bizimle ruhlarınız bizimle.Babamıda al gel yarın yine günlerden pazar ANNE ! Ben yine bekliyor olacağım sizi.Yarın yine ANNE’ler günü bir çok hediyen birikti.Öpücüğün birikti,sarılmalarımız birikti,koklamalarımız birikti özlem birikti özlem birikmekten ziyade arsızlaştı gittiğinizden bu yana çok şey birikti herşey yarıda kaldı asla tamamlanmadı.Yetişemiyorum ANNE yarın çıkıp gel tamamlasın herşey çünkü yarın yine günlerden pazar….

Annelerinizi cennete yollamadan bütün eksiklerinizi tamamlayın Sonrasında asla eksikleriniz tamamlanmıyor.Asla tamam olamıyorsunuz.Rabbim tüm annelere uzun ömürler versin Cenneti Annelerimizin ayaklarının altına seren yüce rabbim bizide cennetinde kavuştursun.

Annelerinizin ve Annemin günü kutlu olsun.

……AsLi…..

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.702 okuma
14 Mayıs, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat