Bir kızla nasıl sohbet edilir

Her erkek, kadınlarla sohbet etmeden önce edindiğiniz gergin hissi bilir. Gerekli sosyal becerilerin eksikliği, işleri daha da zorlaştırır. Bu görev için “sihirli mermi” yok; Ancak, bir sonraki adama ayak uydurmak için bir takım beceriler var. Bu adımların ardından, herkes bir cep telefonunu tarihte çıkarılmayı bekleyen güzel kadınların telefon numaraları ile doldurabilir.

Kendine güvenmek. Çok ilginç, çekici veya eğlenceli olduğunu düşünmüyorsanız, o da olmayacak.Bir iki dakikanızı kendinizi psyching olarak geçirin. Kendinizi gezegendeki en havalı, en ilginç ve en çekici adam olarak düşünün. Bölüme bak. Parçayı oyna. Yolda giderken parçayı yürü.Kendinize inanmak gerekli değildir, ancak onu iyi taklit etmek gerekir.

Dither yapma. Avını tespit et ve ona yaklaş. Çok uzun süre ayakta durmak sizi fazla düşündürür.İçgüdülerinle git.

Söyleyecek ilginç bir şeyiniz var. Daha önce çok güzel olduğunu duydu. Ve evet, buraya sık sık gelir. Daha önce duymadığı bir şey söyle. Ona gerçek veya hayali bir hikaye anlat. Açık uçlu sorular sorun. Onu sohbete dahil et. Onun fikrini sormak iyidir, ancak tartışmalı konulardan kaçının.

Ona iltifat et. Onun üzerine fawn etme. Sadece bir, basit, açık olmayan bir iltifat verin. Belirli yap.Kadınlar iyi görünmek için çok zaman harcıyorlar. Saçını, makyajını veya kıyafetini sevdiğini söylemek, ona özenli ve minnettar olduğunu gösteriyor.

Sahte bir zaman sınırı oluşturun. Konuşma öldükten sonra uzun süre beklemeyin. Bir grup arkadaşınızla olduğunuzu ve konuşmak için fazla zamanınız olmadığını açıklayın. Kendine bir dışarı ver, sonra konuşma hala güçlenirken git. Bir süre bar veya kulüp çevresinde olacak.Gitmeye karar verse bile, ilgilenirse seni bulmaya gelir. Kadınlar dikkat çekmekten hoşlanır, ama mücadeleyi severler. Seni biraz takip etmesine izin ver.

Tek bir kadına çok fazla yatırım yapmayın. Bir kadınla konuşmak herhangi bir taahhüt değildir. İlk buluşmanız iş görüşmesi. Onunla sohbet etmek sadece özgeçmişinizi gönderiyor. “İşte buradayım. İlgileniyorum” diyorsunuz. Çaresiz ya da muhtaç olarak çıkma. Bardaki tek kişi o değil. Bir gecede birkaç kadınla sohbet etmenin yanlış bir şey olmadığını unutmayın.

Git başımdan. Bırak gitsin. Git arkadaşlarınla ​​takıl. Bir şeyler iç ve bir sonraki hedefi seç.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.396 okuma
30 Nisan, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Erkek Veya Bayan Farketmeyen Tek Bir Konu Varsa Oda Sevmektir Sevmek…

    Aşk Samanlıkta İğne Armaya Benzer.

    Sen Ayağıma Batacak Diye Korkarsın..

    Anlamazsın, Kalbine Batar….

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat