Boşanmış bayanlarla sohbet

Selamlar yerli chat userleri daha önce 1 evlenme yaşamış olabilmektedir insan ve bu evlilikten olmuş dul bayan veya dul adam olabilirsiniz. Hayatınızı tek geçirmek istemiyor ve 2. baharınızı sevebileceğiniz tek dul bayan ile geçirmek talep ediyor olabilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin ve anlaşabileceğiniz, vakit geçirmekten, chat etmekten hoşlanabileceğiniz sizlere uyumlu dul bayan dostu bulmak amaçlı elinizi hızlı tutun. Boşanmış bayan arayanlar yerlichat.com’da.. Burada, 1 sürü az tek zaman ayırarak kendinize tek profil oluşturabilirsiniz ve meydana getirdiğiniz profilinizde boşanmış kadın arkadaş aradığınızı söyleyebilirsiniz. Güvenilir olabilirsiniz ki boşanmış bayan yazınızı gören binlerce boşanmış bayan arasından kesinlikle biri  sizlere geriye dönüş yapacaktır. Bilhassa daha eskiden boşanmış erkeklerle dost olmak talep eden boşanmış kadın sayısı hiç de az değildir. İki tarafın da birbirlerini anlayabilmelerinin daha kolay olacağını düşünmeleri kişileri ikinci. evliliklerinde veya ilişkilerindeboşanmış partnerlere yönlendirebilir. Her zaman yanınızda olmasını dilediğiniz ve bundan daha sonra hayatınızı paylaşmayı düşündüğünüz boşanmış kadın dost bulmak amaçlı eliniz çabuk vede seri tutun. Profil bilgilerinizde kesinlikle boşanmış bayan ile tanımak dilediğinizi bununla birlikte belirtin arkadaşlar.

Bu yazının başlığından gıcıklık geldi desem yeridir. Bilhassa chat siteleri bu şekil başlıklarla katılımcı sayılarını artırma yoluna gidiyorlar. Başka Bir Deyişle ne oluyor, boşanmış bayanlarla sohbet araması yapanlara nasıl davranılıcığı  tarifi gösteriliyor. 2 seneyi aşkın bir zamandır bende sitemi yüksek yerlere getirmek amaçlı içerikler paylaşarak kullanıcı sayısını artırma peşindeyim. Fakat , yok dost ben diyemem gelin, sitemizde boşanmış kadınlarla sohbet yapın benzeri nihai derece banal ve temel bir sloganla vatandaşları aldatamam. Esasen yerlichat tam olarak sitesinde belli bir zaman sörf yaparsanız sizde anında farkı göreceksiniz.

Tabi ki bu başlık altında içerik yazanların da kendilerine yönelik olabilitesi yüksek nedenleri vardır. Bilinen ülkemizde boşanmış bir bayan olarak hayatını sürdürmek 2000 senesinde dahi epeyce sıkıntılı . Boşanmış kadın olunca adeta aklı fikri seksde, adeta anında her şeye açık. Bu düüşünce malesef ülkemizde halen sürmektedir . Yok esasında bu gibi bir birşey , boşanmış bir hanım efendi olarak yaşayan ve  boşanmış bayanlarla sohbet adı altında ya da bunun için aynı bir bir sürü  sanalda yer ediniyor . Bir bir sürü sosyal ağ sitesinde de reklamlarına görmek olası . Sözgelimi skype da uzaktan çekilmiş mini etekli bir bayan resmi ve “Sevda 10 senedir boşanmış erkek arkadaş arıyor” benzeri seksi çağrışımlar yapan bir bir sürü reklama denk gelebilirsiniz.

Yapmayın beyler, hiç kimse kaya kovuğundan çıkmış değil, herkesin bir ailesi var. Bu çeşit içeriklerle katılımcı sayınızı artırsanız ne olabilir , başınız göğe mi erecek. Derseniz ki, ya işte sende bu gibi bir başlık atmışın, ne sebeple sitem ediyorsun?

Arkadaşlar bizler insanların kendilerine dert köşesi vede sorunlarını anlatacakları bir site hazırlamaya çalıştık kesinlikle kimsenin cinsel sorunlarını burda konuşmak için tasarlamadık herkesin sorunu kendine fakat cinsel sorunları olanlar haydar beye gitsinler o beyfendinin işi bu durumlara bakmak bizler burda sohbet etmek vede eğlenmek kederlerimi dertlerimizi geçici bir zamanda osla kenara bırakarak konuşmak herkes birgün dul adayı olabilir kimseyi kötülemeden burda kendine eş arayan beyfendileride kötülemeyelim herkese mutlu vede güzel bir gece diliyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.660 okuma
21 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat