Dadaş Erzurum sohbet

Dadaş Erzurum sohbet denilince anadolunun aslanları vede kaplanları akıllara gelir. Erzurum meşur olan vede erzurum ile özdeşleşmiş bazı aksesurları vardır aslında Türk kültüründe tesbihin yeri çok fazladır bunun yanında değerli taş olan oltu vede kehribar taşları ile isminden çok söz ettiren bir ilimizdir. Erzurum halkınada biraz değinelim isterseniz erzurum gerçekten anadolun çok güzel vede tarhi çok eski olan milli mücadelede adı vede milleti halkı vatan perver vede milliyetçiliği ile meşur olan bir vilayetimiz olmaya devam edecektir. Bu arada az kalsın unutuyordum erzurum döneri yiyen oldumu bilmiyorum emin olun düyanın heryerinde bilinen vede odun ateşi ile yapılan dana etinden terbiye edilen bir lezzetir.

Siz erzurumlu hemşerilerimizi chat siteleri ile hem teknolojik olarak gelişmeleri takip etmeniz hemde bizler gibi seviyeli saygıya değer veren insanlar ile sohbet etmeye davet ediyoruz mutsuz olan vede kendine bir arkadaş arayan herkesi sitemizde görmeyi hayal ediyoruz mutlaka vede mutlaka bizler ile tanışın pişman olmayacaksınız tam aksine bizim gibi kaliteli chat yapmayı seven insanlarla burda olmayı gerçekten beğeneceksiniz aslında sizler hakkında yzamaya kalksak roman olucak bir yazı çıkar fakat heycan yaptım sanırım aklıma bişe gelmiyo vede sizin gibi asil vede bir okadar misafir perver insanların arasında olmak bizler için çok büyük bir fırsat vede şeref olucaktır sohbet siteleri denilince saten herkesin ağzında olan bir site www.yerlichat.com herdaim karşılıksız çıkarsız sizlerin mutlu olması için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecektir herkese güzel geceler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.585 okuma
26 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat