Facebook CANLI YouTube’u bitiricekmi ‘

Bu Facebook ve YouTube video piyasası için bir allout savaşta olan bir sır değil. Fakat insanların çoğu bilmiyorum?Facebook aslında onun yeni Facebook CANLI özelliği ile şu anda bu savaşı kazanan ve durdurmak için bir plan vardır.

Doğru. O video pazarlama sektöründe temizlik gibi Facebook Live son zamanlarda serbest bırakılması ile, Facebook ekibi büyük gülümsüyor. Facebook Live HIZLI büyüyen video akışı servis gezegende.

bu fark eder ve neden, sadece Facebook onların liderleri olmak ve diğer yeni popüler hizmetlerini kullanarak kendi üyelerini önlemek için baştan çengel herkes almak gerekir anlar çünkü.

Infact, Facebook başından beri ünlüler teşvik edilmiştir lansman ama şimdi onlar bile olan canlı video başlatmak için büyük medya millet ödeyen bir vızıltı oluşturmak için kendi facebook sayfalarında ve FB Canlı viral olun. Ve hepimiz Facebook şey kendi fikrini koyar ne olur, bu durdurma hiçbir herkesin bir gün kullanılacak olduğunu biliyorum.

Facebook da kendi üyelerinin çoğunluğu değil, sadece orada kimse dinleme ile bir kara delik, onların iletileri almak için çalışıyoruz gördüm; onlar doğru hedef pazarlara, doğru kitlelere gider sağlanması önemsiyorum. Basitçe söylemek gerekirse, herkes “viral” gitmek isteyen  ve bu yeni özellik çok daha kolay hale getirir.

 

Eh, şimdi Facebook Canlı geleceğin dalgası olarak tanımlanan ediliyor ve bu sadece herkesin bir noktada bunu kullanıyor olacaktır.

Facebook Live dünyanın en hızlı büyüyen video akışı hizmeti  & SİZE para kazanmak için neler olduğunu, bu kadar basit ss var.

Sadece bu değil, izleyicinin görmek & akışı canlı izliyor kullanıcılar ile meşgul olabilir. Kelimenin tam anlamıyla telefonunuzu kullanabilirsiniz ve insanları seyretmek ve sen ve anında para kazanmaya başlamak her yerde CANLI meşgul olabilir.

Ama FB Canlı biliyor muydunuz video akışları başka çevrimiçi daha ÜÇ kat daha uzun seyretti videosu. Bu büyük.

Sadece para şu anda nerede olduğunu olduğunu söyledi. Ama ne bu canlı streaming devrim yararlanmak için yapıyorsunuz?

 

Daha önce bir video yaptı hiç önemli değil. hatta kameraya olmak istemiyorsanız önemli değil. Sen olmak zorunda değilsiniz. Bu kesim yazılım ve eğitim paketi kendinizi pazarlamak ve hatta FB Canlı özelliğini kullanarak kar çevirmek için nasıl adım adım yürür.

o bile ne yaptığını bilmiyordum ürün testleri sırasında, onun çok 1 denemede, ürün yaratıcılarından biri üzerinde üç bin görüşlerini, 165 yorum ve 356 beğenildi. Daha ilginç Canlı FB akış sırasında o aslında aynı zamanda ürün satışları 1200 dolar üretilen olmasıdır.

6 dakika canlı akışı 1200 dolar mı? Evet lütfen!

Şimdi sistem mükemmel oldu ve orada var olan tam FB Canlı akış eğitimi kapsamaktadır. adım video öğretici rehberler tarafından bu adım tam olarak nasıl dünyanın en sıcak video akışı platformu kar göstereceğim.

Kolay, hızlı ve eğlenceli. Hepsi sadece sizden duymak için sabırsızlanıyorum bir izleyici içine dokunarak.

Bu bir bebek itibaren Candy alarak gibi var

Gördüğümüz her şey, Facebook Canlı gezegenin en hızlı büyüyen video akışı hizmeti haline geliyor ancak Youtube öldürecek, çok şüphe ve gelecekteki görülecektir. Ancak, Facebook Live emrinde doğru araçları ile, size onlarca hedeflenen ziyaretçi binlerce önüne SİZİN mesajı alabilirsiniz ve dakika viral hisseleri ve trafik olsun, göz ardı edilemez.Yani herhangi bir girişimci için bir nimet olabilir.

PS Bu yazılım FB tamamen yeni bir seviyeye Canlı alır, ancak en iyi olası sonuçları elde etmek için, hatta daha fazla kar için SONRASI FB nasıl gidebiliriz görmek için 1 yükseltme göz atın.

Böylece tüm ne düşünüyorsunuz? Facebook Canlı Youtube öldürecek? gerçekten geleceğin dalgası mı? Bu araçlar büyük şirketlere göre girişimciler ve pazarlamacılar için seviye oyun alanı yardımcı olabilir düşünüyor musunuz? Eğer kullanılan ve deneyimleri nasıl olduğunu ettiniz mi? aşağıdaki yorum düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.524 okuma
18 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat