Facebook’ta bir kızla konuşmaya başlamak için iyi bir yol nedir?

İnternette “Facebook‘ta kadınlarla asla iletişim kurmayın!” Diyen bir ton tavsiye okudum. İhtiyaçları var diyorlar. Asla işe yaramaz diyorlar. Erkek arkadaşımla Facebook’ta tanıştım ve o zamandan beri mutlu bir çift olduk. Yani, açıkça, işe yarıyor. Sadece nasıl olduğunu bilmelisin.

Ile konuşmaya başlamak için doğru kızı tanımlayın

Her şeyden önce, iletişim kurmayı planladığınız kız bekar olmalıdır . Bu nedenle, Facebook statüsünün “İlişkide” veya “Karmaşık” demediğinden emin olun. Alınan bir kadına karşı kazanmaya çalışmak anlamsız. (ve aynı zamanda ilişkilerinde sorun yaratan adam olmak istemezsiniz) Dünya güzel ve ilginç kadınlarla doludur, ilişkide olmayan birini seçer.

Gündemdeki ikinci nokta: Size nispeten yakın olduğundan emin olun . Yüzlerce, hatta binlerce kilometre uzakta yaşayan kızlarla ilgilenmek istemezsiniz. Sosyal medyada şahsen buluşamayacağınız biriyle bağlantı kurmak zaman kaybediyor. Sonuçta, bu şekilde biriyle iletişim kurmanın tüm noktası, çevrimiçi ortamdan gerçek bir hayata geçiş yapmaktır.

Üçüncüsü, bir konuşma başlatmak için bir “neden” gerekir . Aksi halde, onunla bağlantı kurmaya çalışacaksın. Bir “sebep” karşılıklı arkadaş olabilir (Onu bu fotoğrafta X ile gördünüz. Aynı fotoğrafçılığa arkadaşın John’a da katılır.) Aynı zamanda hem sizin hem de sevdiğiniz bir isim bandı gibi karşılıklı bir ilgi olabilir. Ya da her ikiniz de aynı Facebook Grubunun üyeleridir. Her neyse, sen yazmadan önce ona bir çeşit bağlantıya ihtiyacın var. İnsanlar meşgul. İlgilenmedikleri ve bilmedikleri insanlarla etkileşim kurmak için günlerini zaman ayırmak istemiyorlar.

Sohbete nasıl başlanır

Konserve hatları vermek istemiyorum çünkü herkes kendi benzersiz sesine sahip . Ama size örnek olarak birkaç cümle kurmayı istiyorum, böylece fikri anlatabilir ve daha sonra kişisel tarzınıza uyacak şekilde yeniden yazabilirsiniz.

Yemek yapmayı sevdiğini ve lezzetli Akdeniz yemeklerinin hazırlanmasında ipuçları ve püf noktaları alışverişi ile ilgili bir Facebook grubunun üyesi olduğunuzu varsayalım. Grupta, zaman zaman yayın yapan bir kadın var. Onun hakkında profilinden bildiklerinden, onun sevimli olduğunu düşünüyorsun. Son zamanlarda, gruba katıldığı bir aşçılık dersi verdi. Mesajını okudun ve her zaman bir aşçılık dersi denemek istediğin için buna değip değmeyeceğini bilmek istersiniz. Yani ona özel mesaj yolladın:

“Merhaba! Kısa bir süre önce Akdeniz Aşçılık Grubunda okudum ve bu yemek kursuna gittiniz. Ben de her zaman bir tane denemek istedim, ama bir tanesine kayıt olmak için zaman ve yeterince motivasyon bulamadı. 🙂 Beğendin mi? Zaman ve paraya değdi mi? ”

Tam olarak aynı yaklaşım her alanda mümkündür. Fotoğraf, film, yoga, resim, pastırma sevenler, adını sen koy. İnsanların ilgi alanları hakkında konuştukları topluluklar var ve buradaki üyelerle kolayca iletişim kurabiliyorsunuz. Konuyla ilgili gerçek bir ilginiz var ve sadece kadınları almaya çalışan sessiz bir üye değilsiniz.

İpucu: “Merhaba!” Dan sonra ne söyleyeceğinizi her zaman öğrenin – birisini yazdığınızda, konuşmayı başlatmak sizin işinizdir. “Merhaba” ve “Nasılsınız” korkunç konuşma başlangıçları. Size nedenini göstereceğim:

Çocuk

Kız: Merhaba

Evlat: Nasılsın?

Kız: Güzel, thx!

Oğlan: Peki, ne yapıyorsun?

Kız: < cevap yok >

Yukarıdaki gibi sohbetler cehennem gibi sıkıcı. Her gün böyle sayısız konuşmadan geçmek ne kadar sinir bozucu olduğunu hayal edin. İnsanlar rastgele yabancılarla sohbet etme ve bilmek istedikleri her şeyi onlara söyleme zamanına sahip değiller. Önce bir bağlantı kurmalısın .

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.383 okuma
17 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat