Gelişmiş Mobil Sohbet Odaları

Yıllardır, web’deki en popüler sohbet odaları Java, Flash veya diğer üçüncü parti yazılımları kullandı. Tecrübeli sohbet cihazları ve sohbet odası yöneticileri olarak farklı türde bir sohbet yazılımı gerek duyduğumuzdan kendi bünyemizde kullandığımız sohbet yazılımlarını kurum içi olarak geliştirdik. Herkesin bunu kullanabilmesini ve güvenliğini sağlamak, mümkün olduğu kadar çok cihaz ve tarayıcı ile uyumlu olmasını istedik, bu yüzden bunu birincil kalkınma hedefimiz yapmıştık. Sonuç olarak, bu sohbet yazılımı herhangi bir eklenti gerektirmiyor.

Bu doğru: Tamamıyla bağımsız yazılımımız hiçbir indirme, üçüncü parti yazılımlar ve hiçbir eklenti gerektirmiyor. Doğrudan tarayıcınıza yükleyin ve yazılım kurulumuna erişimi kısıtlayan paylaşılan bilgisayarlarda bile birkaç saniye içinde sohbet edeceksiniz. Düzenli sohbet için bu daha iyi uyumluluk demektir. Oda sahipleri ve yöneticiler için bu, Java ve Flash’daki saldırılara daha az erişim anlamına gelir; böylece sohbet odanız her zamankinden daha güvenlidir. Tüm bunlar interaktif multimedya sohbetinde beklediğiniz web kamerası ve mikrofon özellikleriyle birlikte gelir – hiçbir özellik feda edilmemiştir.

Mobil Sohbet

Yeni akıllı telefon / mobil sohbet yazılımımız, sizin için hayatımızı kolaylaştırmak için kendi bünyesinde geliştirdiğimiz, tamamen etkileşimli, tamamen bağımsız bir yazılım çözümüdür. Çalıştırılmasıiçin hiçbir üçüncü taraf yazılımı gerektirmez : İndirme yok, eklenti yok, yapılandırma yok ve kayıt yok. Kaydolun veya hemen misafir olarak oturum açın. Birkaç saniye içinde sohbet edeceksiniz. Masaüstünüzden, dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan sohbet edebilirsiniz ve hepsi aynı yazılımı, aynı sunucuları kullanıyor ve sizi tüm kullanıcılarımızla iletişim halinde tutuyor. Sadece işe yarıyor.

Bizim tamamen mobil uyumlu sohbet odaları bile tıpkı diğer web kamerası gibi kameradan resim paylaşmak için akıllı telefonunuzun kamerasını kullanmak veya akışı sağlayacak. Doğru: Web kameranızın ve mikrofon özelliklerinin çoğunu ek akıllı telefonlardan, ek eklentilere veya uygulamalara ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Bu, Canlı sohbet odalarında halen oldukça yeni bir konsept ve biz bu sınırı ileriye doğru itiyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.581 okuma
29 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat