Htc

HTC büyük akıllı telefon üreticileri ile uzun boylu durmak için şansını kaçırdı.

2011 yılına kadar, yaygın En iyi Android telefonu üreticisi olarak kabul edildi ve bu iPhone sadece yaşayabilir bir alternatif gibi görünüyordu satış atlama.

Ama Samsung bir fırsat gördü ve esasen agresif pazarlama yoluyla büyük bir pazar payını satın alma ve onun telefonlar için bileşenlerin çoğu yapmak için kendi kazançlı çip iş kullanarak, onu ele geçirdi. nispeten küçük HTC şansı vermedi.

Yıl yıl sonra, HTC Galaxy telefonların iPhone veya Samsung geniş hattına kıyasla iyi sattı asla gerçekten güzel ve iyi gözden telefonlar piyasaya sürdü. tüketicilerin geniş bir yelpazede ile çıkardı sadece asla mükemmel cihazlar yapma odaklanmış bir şirket – Bu teknoloji de üzücü hikayelerden biriydi. Aylak.

HTC yeni amiral gemisi telefonu, serbest bırakılması ile bu yıl bu gerçekle başa çıkmak gibi görünüyor HTC 10 . Hatta muhteşem bir cihaz, bu  iyi iPhone daha arıyor . Aynı zamanda etkileyici bir kamera, keskin ekran ve çoğu Android telefonlar gibi ekstralar ile aşağı kabartılan değil temiz bir yazılım vardır.

Bir teknoloji geek rüya bu. Ama aynı zamanda artık Samsung ve Apple’a yetişmeye rüya peşinde HTC bir kayma, sinyalleri. $ Kilidi 699 at (HTC tarafından 12 aylık ödemeler de aracılığıyla satın alabilirsiniz), HTC 10 iPhone 6s daha pahalı 50 $ ‘dır. AT & T, ABD’deki ikinci büyük taşıyıcı, hatta mağazalarda 10 satış olmayacak.

 

En iyi ihtimalle, HTC 10 Nexus telefonlar Google’ın hattına benzer bir niş cihazıdır.Milyonlarca satmak için gitmiyor, ama en iyi en iyi istediğiniz Android purists yatıştırmak olacak. herkes için değil, ama başka bir şey üzerinde prim değeri olanlar için cazip – Bu Android telefonlar Tesla var.

“HTC telefonun tüm malzemeyi büyük bir hale getirir. Biz çok saf, çok farklı tasarıma sahip,” Andre Lonne, HTC’nin yeni ABD Başkanı, bir röportajda Salı günü anlattı.

O high-end ses ve prim kamera gibi bireysel bileşenleri de alıcı çekecek sözlerine ekledi. Yani sadece müşterinin çok özel bir tür bir cihaz yapar HTC 10 kötü cihaz yapmaz.

HTC 10 bir kitlesel pazar ürünü için maddeler yoktur ve biz hiç gerçekten tekrar HTC birini görürsünüz şüpheliyim. Bu arada, şirketin aracılığıyla sonraki büyük şey kovalıyor HTC Vive VR kulaklık Zırh altında olan ortaklığı sayesinde ve fitness teknolojisi.

bu akıllı telefon gelince, en önemli tüketici gadget bugün HTC’nin cihazlar bir niş kalacaktır.

images

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.794 okuma
20 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat