İnternette bir kızla nasıl tanışılır ve sohbet edilir ?

Erkeklerin internette kızlarla tanışıp iletişim kurmaya başlaması ve bir kızın gerçek hayatta ilgisini çekmesi oldukça zordur. Bunun temel nedeni dikkatin şımarık olmasıdır. İyi insanlara günlük ifadeler, eski flört ifadeleri ve banal iltifatlar gönderilir. Bu nedenle adamın biraz denemesi gerekecek. Elbette, sevimli yakışıklı erkeklerin fotoğraflarını ekleyebilir, profilinizi yanlış bilgilerle doldurabilirsiniz (bekar işadamı, üç dereceli ve beş yönetici arabası), ancak tanıdıklarınızı gerçek dünyaya aktarmak istiyorsanız, onu atın . kafanın . Komik değil, aptalca ve erkeksi değil.

Birinci– daha özeleştirel bir insan olmak gerekir. Katılıyorum, Moskova’dan kendi işinin de sahibi olan güzel, akıllı bir kadının, bir meslek okulundan mezun olan Tula’lı şişman bir tamirciye cevap vermesi pek olası değil. Sanırım bu açık mı? İnternette iletişim kurmak için bile ortak zemin ve ortak çıkarlar bulmanız gerektiğini anlamalısınız .
İkinci olarak kızların profillerindeki bilgileri okuyun. Orada kullanabileceğiniz birçok yararlı bilgi var.
Daha öte. Daha önce bahsedilen “şımarıklık” nedeniyle, ilk temasta daha orijinal yöntemlerin kullanılması gerekir. “Merhaba! Ne yapıyorsun?” -asla yazma!!! Ama kendi şehrinizden bir kıza “Merhaba! Biraz dondurma ister misin? zaten daha iyi. Görünen basitliğe rağmen, kişi artık ilk ifadeyi veya türevlerini kullanan% 90’ın içine girmeyecektir. Bu arada, flört için ilk ifadeler için şablonlar içeren çevrimiçi tanışma kılavuzlarının yaygınlaşması sayesinde, bu kalıplar parlaklığını kaybetmiş, sıradan ve orijinal olmayan ifadeler haline gelmiştir. Lütfen bunu dikkate alın. Burada önemli olan tek bir fikri anlamaktır; ilk izlenim genellikle en güçlü olanıdır .

Genel olarak flört etmenin amacının ne olduğunu anlamalısınız. İletişim bir şeydir. Uçup gitmiş ve sekse takıntılı bir kız bulmak başka bir şeydir. Ancak her halükarda, bir Kama Sutra hayranı bile selamlama yerine cinsel organların fotoğrafını alırsa bundan memnun olmayacaktır. İltifatlarla aşırıya kaçmayın, bedava hediyeler göndermeyin veya “göz kırpmayın”. Bu çoğu kızı rahatsız eder.

İnternette bir kızla tanışırken özgüven
İletişimin önündeki en büyük engel korkudur. Alay edilme korkusu, görmezden gelinme korkusu veya diğer olumsuz tepkiler. Bu genellikle özgüveni düşük olan kişilerin başına gelir. Burada anlaşılması gereken asıl şey, yeryüzünde milyonlarca, hatta milyarlarca kız ve erkek çocuğunun olduğudur!Herkes bundan gerçekçi olmayan bir şekilde hoşlanacak! Sonuç nedir? On kişiden biri (en azından) size cevap verecektir. Yüz on üzerinden. Ve bu düzineden üç kişi birbirini daha iyi tanımaktan çekinmezdi.
Sonuçta pek çok insan yalnızlık enfeksiyonundan muzdarip! Basit iç gözlem işe yaramazsa, korku eziyet etmeye devam eder, tek bir mesaj bile yazmanızı engeller, o zaman bir psikologla konuşmak daha iyidir. Pek çok psikolojik sorun nispeten kolay bir şekilde çözülür, asıl önemli olan ilk adımdır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
451 okuma
9 Eylül, 2023
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat