Izmir mobil sohbet chat siteleri

Izmır mobil sohbet chat siteleri herşeyin güzeline layık olan izmire yakışır gerçekten. Izmır kahraman vatan sevdalarının bulunduğu türkiyenin iftihar tablosu yegane vede tek bir bayrak için ölüme kafa atan yiğitlerin efelerin mekanı sevgi vede hürmetle selamlıyorum. ATATÜRK e sahip çıkan gerçekten ilke inkılaplarını bir bütün olarak hayatında yaşatan izmir çok duygusal bir anda yazıyorum bu makaleyi izmir demek adalet demek okumuş demek kültürlü vede haksızlığa baş kaldırının yeni adresi demek. Izmır kahraman yatağı adalet vede yardım sever bir şehirdir kutsalların asenaların vatanı vede çağdaş izmir şehri olmadık hakaretler işiten izmir gavur izmir denildi fakat genede ödün vermeden bildiklerini okumaya devam ettiler şimdi diyeceksinizki çok karamsar bir insansın evet ne yazıkki ihale getirildik halkının borçlarının yüzünden kendini meclis bahçesinde yakan ülkede 100/11 büyüme oluyosa bir terslik olmalı bu durumda hep kötü şeylerden bahsettik birazda güzel şeyler konuşalım.

Izmirin güzel kızları olduğunu bilmeyenimiz yoktur turkiyenin her şehrinde bundan bahsedilmekte vede bütün türk erkeklerinin kalbinin hızlı atmasına neden olan kızlardır bir izmirli hatunla sohbet ederken heycanlanmadan konuşan insan yoktur bence öylede olmalı benimde aklımda fikrimde bir izmirli kızla aşk yaşamak vede sevgili olmak kim nerden bilir belkide evlilik olur kısmet işleri bunlar ama hanım olmaları vede ağır başlı kızlar vede renkli gözlü oldumu elim ayağım dolaşmakta kendimden geçmekteyim yerli chat ailesi olarak bu sitenin evlilik sitesi olmasını çok arzu ediyoruz buda nasıl olur burda tanışanların evlenerek kendilerini bu uğurda beraberce hayat arkadaşı olmasından geçer.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.646 okuma
22 Şubat, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat