Kadınlarla chat sohbet

 Kadınlarla chat sohbet

Bugün ise biz kadınların vazgeçilmez olan rimel  konusuna değineceğim.İlk olarak maskara bazını uyguluyoruz.Maskara bazı ile daha uzun kirpikler elde edebilirsiniz.Bunun için bir kat sürüyoruz ve kurumasını bekliyoruz.Baz sonrası ise rimeli en dipten üste kadar iki kat sürüyoruz.Makyaj’da en temel ve en etkili silahı maskarayı doğru uygulamaktır.Ufak taktiklerle doğru bir şekilde uygulayabiliriz. Göz altına uygulanan maskaralar genelde akabilir. oyüzden suya dayanıklı olarak kullanabilirsiniz.Kirpiklerinizin daha gür görünmesi için ise siyah göz kalemi veya ince bir eyeliner ile kirpik aralarına sürebilirsiniz.Rimel sonrasında biliyoruz ki herkesin başına geliyor ve rimel sürerken gözümüze bulaşıyor.Bu durumlarda ise eski rimel veya kaş fırcanızı kullanabilirsiniz.Kirpikleriniz için zeytinyağinı ara ara yaparsanız pamuk yardımıyla masaj yaparak uygularsanız buda kirpik uzamasına da fayda sağlıyor.Hem bu şekilde de bakım yapmış oluyoruz.Bugün akşam uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım ile buluştuk ve uzun uzun sohbet ettik.Öncesinde sıcak çikolata içtik ama bildiğiniz puding ve biz bunu içmek yerine resmen kaşıkla yedik 🙂 sonrasında canlı müzik vardı rock müzik. sadece bagırma sesleri kulağımda kalan.Ne söylediği anlaşılmayan bir adamı getirmişler resmen.ve bu akşamı unutmam zor olcak benim için.Uzun zamandır bu kadar içten ve samimi bir sohbet etmemiştim kimseyle.Unutulmayan dünler ve yarınlar için eski dostlarım candır.Eee ne demişler bir tane dostun olsun o da candan olsun adı  Cansu oLsun . cok saçmaladım. Neyse rock müzik eşliğinde sohbet etmenin en zor yanı kulağınızın sürekli yüksek sese endeksli olması sanırım. Karşındakinin ne söylediğini tam anlayamıyorsun o da seni anlayamıyor. Ama olsun yine de çok eğlendim. Arada sırada böyle buluşmalar arkadaşlarla kaçamak yapmalar iyi geliyor bünyeye. Herkese tavsiye ederim. Boluda havalar yavaş yavaş soğumaya başladı artık sonbahar günleri geride kaldı. Birkaç haftaya her yeri kar kaplar ve yine turistler dağa kayak yapmak için akın ederler. Ne yalan söyleyeyim ben kışı çok seviyorum tam bir kış insanıyım sıcaklara gelemiyorum. Keşke hep kış olsa, keşke hep kardan adam yapsak çocukluğumuzdaki gibi ve yine keşke hep kartopu oynasak arkadaşlarımızla, ne ara büyüdük ne ara bunları unuttuk anlamadım gitti. Çocukluğumuz uçup gitti, elimizde şu an gençliğimiz var onu da kim bilir kaç yıl yaşayacağız. Bu zamanların kıymetini bilmek gerekiyor. Bence bugünlük bu kadar yeter. Bir dahaki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Kadınlarla sohbet yapmak aslında insana huzur veren vede rahatlatan bir olaydır arkadaşlar bence bir anlaşa bildiğin kadın varsa üstüne isterse avrupa orduları gelsin bence hiçbir sakıncası olmaz vede insanları sen değil yanındaki kadın korkutmaya devam eder.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.181 okuma
24 Kasım, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat