Kadınlarla nasıl konuşulur sohbet edilir

“Buraya sık sık gelir misiniz?”, Tepelerinizde koşuşturan bir kadına sahip olmanız garantilenir, ancak kollarınızda biriyle sohbet etme sanatını mükemmelleştirebilirsiniz. İşte en iyi dokuz ipucu

Şimdiye kadar tanık olduğum en orijinal (ve dolayısıyla en etkili) sohbet girişimi, trende iki yolcular arasındaydı.

Son hedefimize yaklaşıyorduk ve Türk halkı yapmak zorunda kaldığı için tren kapılarının kuyruğuna çıktık. Bir adam tam tersi karşıdan karşıya yürüdüğü ve “Öğle yemeği yedin mi?” Diye sordu ve bir kıza baktı (hafifçe şaşırmış gibi görünüyordu) ve “Pardon” demişti. yanıtladı, “Peki, öğle yemeği zamanı ve henüz seninkini aldın mı diye merak ettim.”

Yapmadığını teyit ettikten sonra, devam etti: “Birlikte öğle yemeği yiyelim mi? Eğlenceli olabileceğini düşünüyorum. ”Gülümseyerek kabul etmeden önce ona bir şaşkınlık ve huşu karışımıyla baktı. Bravado parasını verdi.

Halükarda, erkeklere, kadınlarla sohbet etmeninkesinlikle dehşet verici olduğuna inanıyorum. Erkeklerle sohbet eden kızlar (basitçe durumun göreceli yeniliği nedeniyle) neredeyse en azından neşeli bir reddetmeyi garanti ediyorlardı… Ama akşam reddeden biriyle buz kırmaya çalışan ahbaplar için reddedilme olasılığı çok daha büyüktür. hevesli Romeo’lar tarafından kesintiye uğradı. Bu, neyin çirkin bir toplumsal etkileşime dönüşmesi gerektiğine dair bir potansiyele sahip.

Ancak, olması gerekmez. Tek bayan arkadaşımın samandan yoksun bırakılmasının izniyle, o kadına yardım etmene yardımcı olacak bazı ipuçları.

1 Her zaman gayretli ve biraz çaresiz sesler çektiklerinden, gerçek-konuşmadıkça ve nispeten kullanılmamış olmadıkça gerçek sohbet hatlarını denemeyin.

2 Birisine yaklaşmadan önce, bir sohbet hattının uygun olmayan / sınırda rahatsız edici görünüyorsa / ayıkken gerçekten sakıncası varsa, bu durumun akşamınıza birkaç pint olarak kaldığını unutmayın.

3 Muhtemelen gerginsiniz (ve bunu anlıyoruz), ama gülümsemeye çalışın. Birilerinin yoğun bir kararlılıkla bakışıyla yaklaşmak biraz korkutucu.

4 Unutmayın, ilgisini çekmek için bir kadına hakaret etmekte ısrar eden “komik” eş, sizi hiçbir yere götürmez. Oyun alanında pigtaillerimizi çekerken hiç zevk almadık ve hiçbir şey değişmedi.

5 Kulağa hoş gelmesini önlemek için, etrafınızda olup bitene bir referans yapın. Daha da iyisi, yakındaki bir resim, kalabalık ya da grup gibi bir şey hakkında fikirlerini sor. Ancak, hava durumu ve içtikleri hakkında konuşmak çok sıkıcı.

6 Arkadaşınızı göndermek için günaha karşı koy. Kendi flörtünü yapacak kadar kendinden emin olan birinin tadını çıkarırız, çok teşekkür ederim.

7 Etnik azınlık arkadaşlarımın izniyle, lütfen nereden geldiğini sorma. Farklı bir makale için konu olmamamızın nedenleri. Sadece sözümüze dikkat et.

8 Çocuğunuza çektiğinize dair bir şey söyleyin, sadece bara girişinizi değil. Bir keresinde bir erkek tarafından tüm gece gözlerini oradan alamadığı söylendi, çünkü bu kadar ilginç bir insana benzedim, o yüzden gelip konuşmam gerekti. (Çalıştı ve muhtemelen bunun doğru olmadığını umursamıyorum).

9 En önemlisi, yaşları kendinizden korkutup harcama. Kork ama gene de yap. Bizi çok güzel istemediğiniz sürece ısırmıyoruz. Her ne kadar belki de ilk satır olarak denenmemeli.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
677 okuma
28 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat