Makale

Başlamak için bilgi tabanı makaleniz için bir konu seçmeniz gerekir. Müşterilerinizin karşılaşabileceği olası sorunları tanımlamak için birkaç yol vardır.

Birincisi, senin müşterilerin konu fikirlerin büyük kaynağı olacaktır ve bilgi dağarcığınızı için. Sizin olsun fark ettiğimizde , belirli bir konu hakkında soruşturma bir sürü , bir bilgi tabanı makalesinde bu konuda yazılı düşünmelisiniz. Örneğin, müşterilerinizden birçoğunun geri dönüş yapma konusunda bir problemi varsa, bütün süreci bir makalede tarif edin. Bu, aynı konuyu zaman ve tekrar tekrar açıklamak zorunda kalmadan aldığınız soruları ele almanıza yardımcı olacaktır.

Eğer, örneğin benzer davaları işaretleme herhangi bir şekilde varsa sohbetler veya bilet etiketleme ya da e-posta etiketleme , hemen yapıyor başlamalıdır. Size göstereceğim büyük resim müşterilerinizin en sık karşılaştığı sorunlar -. Ne kadar erken başlarsanız, konu fikirleri için daha hızlı kullanabilirsiniz.

İkincisi, ne tür kontrol edebilirsiniz anahtar kelimeler müşterilerinizin web sitenizde giriyoruz. Web sitenizde bir ‘arama’ seçeneğiniz varsa, müşterilerin aradığını kontrol edebilirsiniz. Zaten bir bilgi tabanı kurduysanız, arama seçeneği yalnızca müşterilerinizin istediğiniz bilgi bankası makalesini daha hızlı bulmasını sağlayamaz, aynı zamanda ne tür sorularınız olduğunu gösterebilir.

Alternatif olarak, kontrol edilebilir  anahtar kelime fikirleri için. Makale ‘de olmazsa olmazlarından etiketlerdir yazınıza uygun etiketi koymak vede makalenin içinde geçen kelimelerden ibaret olomalıdır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.352 okuma
2 Ocak, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat