Makyaj

Nasıl bu kadar az diğer blogcular, ben de bana zevk oldu Yerli chat sitesinde bazı ürünler arama test izin verilmesi.
Ucuz Tırnak kez şeyler satın almak için orada gibi çünkü Dükkanı, önceden biliyordum.
Ama test hiç ne, kozmetik ürünleri veya dükkandan gibidir.
Karar iki dudak ürünleri, birkaç kirpikler ve bir fırça tutucu oldu.
ürünlerin kalitesi gerçekten heyecanlandım.
benimle kadar benim paket maalesef uzun bir zaman almıştır. ürünleri Çin’den gelen, çünkü bu, bu mağazada daha sık oluşabilir. mağaza iyi paketleri özellikleri nedeniyle gümrük Neyse ki herhangi bir sorun yoktu vardı ;-):))
Ürüne ilk geliyor ki ben ileriye en baktım.
Fırça tutucu çeşitli şirketler tarafından orada kuru. Çoğu zaman, ancak, benim için çok pahalı ve bunu gerek yok görüşündedir. Ve tabii ki bir tutucuya sıkışmış olmadan da benim fırça kurulayın. Ama kaynaklanıyor doldurmak değil çok daha fazla yer kaplamayan ve söylemek gerekir.
Gönderen tutucu çeşitli sürümleri vardır. Kırmızı / Beyaz, Siyah / Beyaz ve Siyah / Kırmızı. Şimdi çok büyük kırmızı bulamadık, beyaz / klasik siyah için karar verdi.
Fiş birlikte bileşenler daha sonra yukarıda olsun siyah ya da beyaz karar verebilir.Tüm parçalar yolu gerçekten de korumuştur bir koruyucu film ile kaplanmıştır.plastik bileşenler istikrarlı bir izlenim ve fırça sıkışmış deliklere iyi kalmak yapmak.
tutucu mutlaka olumlu olmadığı 23,tl, mal olacak. Ben olsaydı beni gerçekten mutlaka satın olmayabilir, ama sonunda ben fırça için makul bir tutucu olması şimdi mutluyum. Yani banyo artık tam bütün pencere olmasıdır.
Tabii dudak ürünleri bunu karşı koyamadım. Burada ben başka şeylerin yanı sıra, mavi var Uzun Ömürlü  metalik parlaklık ile seçilmiş. Ben daha çok bir Likit Ruj olduğunu söyleyebilirim.
Yalnız ne yazık ki çok iyi değil dudak parlatıcısı kapsar ve oldukça sivilceli.Dayanıklılık sürece yağlı veya çok içme yemem Tamam. Ama zaman büyük ihtimalle sadece yaratıcı görünüm için söz konusu gelecektir. Normal el için bana kaliteli yeterli değildir.
Bir süre önce Parlatıcıları tekrar geri çekilir Asya, özellikle popüler olan çeşitli bloglarda gördüm. dudaklar kadar hızlı tekrar gidecek değil, düzgün bir Stain olsun. Yani güzel bir pembe dudakları vakalar ve daha sonra artık renk hala oturuyor olup olmadığını izleyebilirsiniz. Hatta dudak bakımı kolayca verebilirsiniz.
Ben o zaman gerçekten heyecan verici buldum ve bu yüzden bir Gloss aldı nedeni budur.
Parlak dudakları köpük aplikatörle uygulanır, yapışkan bir jel, tercih edilebilmektedir. o kadar kalın olduğundan, temiz bir hat hinzubekommen kolay değildi. Sadece iyi bir Leke olsun çünkü burada kesinlikle hassas çalışması gerekir.
Uygulamadan sonra 5-15 dakika boyunca ürün üzerinde kurumaya bırakılır ve mümkün olduğu kadar ayarlanmış derecede rol olmamalıdır. süre sonra basit jel çekin ve güzel dudakları renkli olur.
Ben o gerçekten harika dışarı çalıştı söylemek gerekir. dudaklar eşit renkli ve gelen renklerin şey vardır. Ama sen renk biraz daha eğlenceli olacak farkında olmalıdır. Ama bazen kullanışlı buluyorum. dudaklarım biraz ben fotoğraf çekmek istedim kötü olarak yıkıldı ve etkisi oldukça ürpertici idi çünkü giyen görüntü Senin için değilim. dudakların sırayla olduğunda Böylece daha iyi sadece kullanmak.Sonra gerçekten sorunsuz da vardır.
Seçilen kirpikleri de ilk bakışta gerçekten çok iyi bakın. Onlar sürekli bir şerit var gibi. Ancak, gerçekten çok büyük ve bir kez Döşeme bana var. Yargılanan ben aslında henüz. Ama 4.88 € fiyatı için şaşırtıcı derecede iyi bir izlenim yapmak. saç yumuşak ve düzgün düzenlenmiştir. kirpikleri sen bazen kısa eylem görmek belirlenecektir. İşte ben arama gözardı vizon saç vardır. Bir şey değil gerçekten iddia Cruelty Free olsa bile, seviyorum. Bu nedenle tekrar sipariş olmaz.
Ben hoş ürünleri tarafından sürpriz olduğunu gerçekten söylemek gerekir. Sen az para gerçekten iyi ürünler için olsun. Kesinlikle de tırnak sanat size tavsiye ne şeylerdir.
Size mağazası ile işbirliği biraz vermek, sizin için% 10 indirim kodu var. Basit ödeme kodunu “JULD” kullanır. Bu süresiz de geçerlidir ve aynı zamanda benim kenar çubuğu kalır. Yani tekrar ve tekrar güvenebilirsiniz. Yani mutlu bir alışveriş 😉
Kadın bakımı vede makyaj hakında bilemedilerinizi sizlere bu makalei ile anlatmaya çalıştık.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.702 okuma
8 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat