Michelle Obama o kızları Malia ve Sasha ‘zor zamanlar’ Beyaz Saray bırakarak olacak sanıyor ortaya

Michelle Obama o kızları Malia ve Sasha ‘zor zamanlar’ Beyaz Saray bırakarak olacak sanıyor ortaya

Michelle Obama o iki kızları özellikle zor olacak düşündüğü ortaya, sekiz yıl boyunca ailesi için bir ev kaldıktan sonra Beyaz Saray’ı terk açtı; Malia ve Sasha.

The Ellen DeGeneres göster birlikte ev sahipliği yaparken, First Lady hareket hakkında açılan ve nasıl o kızlar bir şey daha personel daha özleyeceğim düşünüyor. Şöyle dedi: “Ben Onlar hazır olduğunu düşünüyorum kızlar zor bir zaman olacaktır eminim, ama bir yerde büyüdüğün zaman … Yani, onlar bir kapıyı çalmak için mümkün olmayacaktır. ve ‘benim oda görebilirim? “derler Bu olmayacak.

 

Michelle kızları Beyaz Saray’a bırakarak tepki vereceğini düşündüm nasıl ortaya

“Bu gerçekten insanların var bunu düşün kız Beyaz Saray’da büyümüş Yani, orada personel -… Biz onları her gün gördüğümüz bu bizim çocuklarımızı yetiştirmek yardımcı olan insanlar Bizi sevdim… onlar bizim halledilir ettik. biz bırakın dakika, o kadar. ”

“Biz onları geri adım olması için çalışıyoruz: söyleyerek, Obama’nın Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak Barack en son şimdiye dönemi izleyen Ocak ayında Beyaz Saray’a terk edilecek, ve Michelle ailesi evlerinde en çok onların zaman yapmak olduğunu ortaya koydu ve gerçekten. Yani, biz sadece onlar için de bazı anıları oluşturma tutmak istiyorum Truman balkonda oturan, Güney Çim yürüyüş için teşekkür ederiz. ”

 

Aile Ocak 2017 yılında ayrılacak

18 yaşındaki Malia gelecek yıl Harvard Üniversitesi başlamadan önce bir boşluk yıl keyfini eve yakında terk edilecektir. Başkan söyleyerek, onu özleyeceğim ne kadar hakkında Ellen Show açıldı. “Onu terk etmeye hazır değilim O benim en iyi arkadaşlarımdan biri.

Beni her zaman etrafında ona sahip olmak için değil zor olacak, ama o gitmek için hazır. O sadece gerçekten akıllı, yetenekli bir insan ve o kendi yolunu yapmaya hazır “dedi.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.391 okuma
16 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat