Nokia

Akıllı telefonlar kendi tahtına onun tahliye yol açan spot aldı önce, Nokia on yıldan fazla için cep telefonu öncüsü olmuştur. Şüphesiz, taraftarlar eski Nokia cihazları ve onunla ilişkili anılar özledim ama zaman geçtikçe, Nokia artık diğer markalar tarafından karşılandı yaşamın artan inceliklerini, ile başa çıkmak mümkün oldu.

Dedikodular, ancak, fanlar beklenenden daha kısa sürede ve Nokia şimdiki nesil akıllı telefonlar ile rekabet geri olabileceği piyasaya sevdikleri marka dönüşü görmeye olabileceğini söylüyorlar.  Forbes  HMD Küresel Oy eski Finlandiya santralı gelen öncü marka adı lisanslı olduğunu bildirdi ve yıl sona ermeden Android telefonlar bir dizi duyuran bekleniyor.

Orada kaçakları bir sürü var ama yeni stil son zamanlarda ne vahyolundu olabilir ve bu iki kesikler görülebilir bir arka şasi plaka üzerinde önemli bir Nokia logosu gösterir. Bu tasarım oldukça fazla orta sınıf Android cihazlar için standart izler ve iPhone 7’nin bazı tasarım ipuçlarını vardır ve minimalist bir görünüm verir gibi hissediyorum yapacak.

Bu dönüş heyecanlı bir sürü insan olsun olsa da, Nokia tam gelişmiş dönüş anlamına gelmez dikkat etmek ne kadar önemli olduğunu. HMD tarafından lisans satın alınması sürecine Nokia girişi doğuracağını ancak şirket iç konularda gün-gün çalışan hiçbir katılımı olacak.  Tarafından bir post Nokia Power User  çoğu diğer akıllı telefon hatları gibi gösterir Nokia yaklaşan ürün hattı bazı high-end ve orta kademe modelleri yer alacak.

High-end olanlar bir all-metal gövde vitrin ise bu modeller, ancak, geri metal çerçeve ve polikarbonat içeren olacak alt uç varyantları beri çok önemli farklılıklar olmazdı.  Yaklaşan Nokia Android cep telefonu farklı renklerde gelecek high-end varyant ve düşük-uç varyantı mevcut olmayacak bir parmak izi tarayıcısı için siyah, altın ve beyaz olmak onun donanım olarak, Nokia Mobilserkannn denilen Foxconn bir yan kuruluşu tarafından imal edilecek ve diğer tüm koşullar göz önüne alındığında, bu mükemmel bir seçim gibi görünüyor. Nokia’nın mevcut verimli seçeneklerin yükler şu anda orada endüstriyel çabaları ve dağıtım zinciri yeniden daha fazla harcama FMH gerek yoktur olacaktı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.749 okuma
25 Kasım, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat