Onun X Factor dönüşünde Sharon Osbourne: “Ben halk beni istemem endişeli ‘

Onun X Factor dönüşünde Sharon Osbourne: “Ben halk beni istemem endişeli ‘
sharon-t

O X Factor orijinal hakim biriydi, bu yüzden Sharon Osbourne yetenekleri keşfederek hakkında bir iki şey biliyor varsaymak güvenlidir – ve Bayan O geri döndü! O eski Pussycat Doll Nicole Scherzinger ve onun “suç ortağı” Louis Walsh ile birlikte dönüyor ve biz o kadar alır görmek için sabırsızlanıyorum.

Sharon, 63, Simon Cowell teklifini ardından o geri göstermek için geliyor hakkında hiçbir endişeleri vardı ama aniden İngiltere’de döngü dışında olma konusunda endişeli, itiraf etti.

 

Sharon Osbourne Louis ve Nicole ile bir araya edilmiştir

“Ben İngiltere’ye ve insanlar gerçekten burada ya da değil beni istedi mi geri geliyor çekinceleri vardı. O gibiydi, ben gerçekten burada zaman herhangi bir uzunluk geçirdim beri bu kadar uzun zaman oldu çünkü bana geri gelmek doğru için öyle? Ben sadece ben Simon veya ağ tarafından ancak halk tarafından, halk tarafından aranan edilip, gerçekten doğru olup olmadığını merak etti. ”

Televizyon kariyerine Sharon Amerika’da zamanının çoğunu geçirdiği anlamına gelir ve o çünkü X Factor onu ABD taahhütlerini geri kesme planlama değil. Ama Ozzy’nin karısı bazen 5000’den fazla mil uzakta onun yarışmacılar arasından olacak, sırf onun rehberlik muzdarip olmaz, ısrar yok.

Diye açıkladı: “Ben Cuma olsun, Perşembe günü LA terk edeceğim ve orada Cumartesi ve Pazar ve yarışmacılar ve eve sinek Pazartesi öğleden sonra ile daha sonra Pazartesi sabahı ben filmi, stüdyoya düz gidecek It dürüst. bana endişe etmez, ben her zaman bir yerde seyahat ediyorum, yine de bir gezgin sayılırım.

O, Simon ve Louis X Factor ilk serisi yargıçlar vardı

“Bu. Siz de onlarla odasında olabilir her şey Skype bugünlerde üzerindedir. Skype hakkında herşey bu yüzden onlar benim için şarkı ya da bana rutin ya da sevmiyorum bir şey göstermek olamaz gibi değil. Çok basit . ”

biz bile henüz seçmeleri görmedim ederken, Sharon zaten onun en sevdiği adayları dışarı seçti. Diye ekledi: “kız ve bir erkekle bir çift, onlar gerçekten olağanüstü vardır Gerçekten heyecan verici.”.

X Factor ITV 8 de Cumartesi 27 ve Pazar 28 Ağustos’ta döner.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.500 okuma
24 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat