Sağlıklı Chat

 

Sağlıklı Chat , yalnızca toplumun kadınlarını ilgilendiren bir dizi sağlık sorunu olduğunun farkındadır; Her yaş, inanç ve milliyet. Kompleks kadın üreme sistemi, kadın sağlığı ürünleri ve vitaminlerden mamografi bilincine kadar değişen sağlık sorunları ve bağırsak kanserinin erken teşhisi için taramanın önemi. Belki de hayatınız meme kanseri gibi hastalıkların erken teşhisi nedeniyle kurtuldu. Belki korkmuş bir kadını dünyanın dört bir yanına ikna edip, hayatınızı nasıl kurtardığını açıklayan doktora kendiniz de bulunabilirsiniz.  Yerli chat , dünyanın dört bir yanından gelen kadınlara, acil yardıma ihtiyacı olanlar için kadınların sağlık haklarını destekleyen bir Sohbet Odası,

 

“Son 2 yılda mamografi çeken 40 yaş ve üzerindeki kadınların yüzdesi:% 68” ve “18 yaş ve üstü kadınlar” gibi istatistikler okunduğunda oldukça açıktır. Son 3 yıl içinde bir Pap smear: “% 75,” koruyucu önlem ile kadınlar daha fazla yol izlese de, doğru vücut bakımının önemini görmeyen bazı kadınlar hala var. Bunlar kendilerini sağlıklı gören kadınların birçoğundan kaynaklanmaktadır; çünkü herhangi bir ağrı hissetmemekte ve görünür tıbbi sorunları bulunmamaktadır; bu nedenle yılda en az bir kere olmak üzere tıbbi taramaya, vitamin almaya, egzersiz yapmaya veya doktora gitmemelidir. Basit bir kontrol. Bunun olası nedeni korkudur; Duymak istemeyen bir şey bulma korkusu ya da genel olarak doktor korkusu.

Hikayenizi başkaları ile paylaşmaya istekli iseniz, düzenli check-up alamayanların çoğundan biri, kadın hastalığı veya rahatsızlığı yaşayan bir kadın ya da yaşam kalitesini iyileştirmek isteyen bir kadın ya da Başkalarının hayatını, başkalarıyla buluşmak, selam vermek, paylaşmak ve destek olmak için bu Kadın Sağlığı Sohbet Odasına , kadın sağlık forumlarına ve kadın sağlığı sosyal ağına katılmanızı bütünüyle gönüllü olarak destekliyoruz. Hoşgeldiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
737 okuma
21 Haziran, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat