sohbet chat odaları

Konumuz öncelikle sohbet ve arkadaşlık. Biz sohbet ederken ilk akla gelen reelde olan sohbet ve arkadaşlıktır ama öle düşünmeyeceksin. Bizler internet kafe gitmeye başladığımızda orda yavaş yavaş sohbet oluyordu sora bekliyorduk . Ama şuan günümüzde her evde bir internet her kişide bir cep telefonu var buda herkesin istediği zaman her dakika nete bağlanıp arkadaşlık kurabilmek ve daha iyi sohbet muhabbet etmek demektir. bizde onun için güzel bir site hazırladık ve açtık o güzel yer www.yerlichat.com burada reelden farkı yoktur. çünkü seviyeli güzel yerdir. Arkadaşlar internetin kolaylığı siz değerli kullanıcılara açtık. Bunun içinde yerlichat .com sunusunu açtık. Sitemizde mevcut radyo kelime İslam yarışma odalarımızla siz arkadaşlara ve değerli kullanıcılara hizmet veriyoruz. Burada reelde bulamadığınız arkadaşlıkları burada bulabilirsiniz ve daha daha yakın olabiliriniz. Dünya ne kadar büyük olsa da burada daha iyi arkadaşlıklar kurula bilir .Din ırk dil ayrımı yapılmadan belirli kurallar içinde fikrinizi söyleye bilirsiniz. Arkadaşlar bunu yaparken karşınızdakilerini asla kırmayın. Unutmayın ki onalar sizlere nasıl davranılmasını istiyorsa sizlerde onlara o şekil davranmayı öğrenin ve bilin .

İnsanlar sanala ne zaman gelirler paylaştık ve de sıkıntıları olduğu zaman aslında mutlu olduklarında gelmez huzursuz ve de mutluluk aradıklarında yada psikolojik olarak kendini rahatlatmak istediğinde sitemize gelmekteler yani anlayacağınız internet ortamına akıl sağlığı yerinde olan pek insan gelmemektedir bizler bunu düşünerek burada karşımızdaki insanla konuşmamamız gerekecektir. Ayrım yapmadan insanların her konuda aynı fikirde ve de siyasi görüşte olacağı anlamına gelmez insanlar karşısındaki fikre saygı göstermekten vazgeçmeden onunla birlik beraberlik çerçevesinde konuşması gerekecektir ben şahsen kendimden sizlere örnek vermek isterim insanlar her daim kendini över arkadaşlar kimse kendini kötülemez en azından ben görmedim kendini kötüleyeni burada samimi seviyeli ortam konuşmaya ve de insanların sorunların dinlemeye ne dersiniz arkadaşlar ve de dostlarım herkes kendine düşen görevi hakkıyla layıkıyla yerine getirmesini isterim ortamı bozmadan insanların huzurunu kaçırmadan chat odalarında konuşmak ve de sevgili olmak dururken nede kavga ve de gürültü çıkaracaksınız hepimiz kardeşiz bence çok güzel bir söz olmalıdır bu söylem herkese mutlu bir gece diliyorum esen ve de dostca kalın arkadaşlar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.655 okuma
3 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat