SOHBET SİTELERİNDE Kİ ARKADAŞLIKLAR

Merhaba sevgili yerlichat.com kullanıcıları.Gününüz Ramazan’ın getirmiş olduğu bolluk ve bereket içinde geçsin diyerek yazıma başlamak istiyorum.Bugün sizlerle Sanal sohbet sitelerinde kurulan arkadaşlıklarda bahsetmek istiyorum. İletişim kurmak birçok insan için aslında zor bir sınava ilk adımdır.Yazılı iletişim ise bu sınavların en zor olanıdır.Takdir edersiniz ki,karşı tarafta ki bireyin mimiklerini tavırlarını yazı ile çözümlemek zor bir iştir.İletişim şekillerinin içinde en zor olanı bu yazılı iletişim’in kullanıldığı alanlar genellikle sohbet – chat siteleri ya da sosyal ağlardır.Peki bu zor olanı başarmak için yapmamız gereken şeyler nedir ? diye soracak olursanız, klawyemiz yazdığınca özetliyebiliriz bir kaç başlık halinde. Önceliğimiz her alanda ”Benden size zarar gelmez” anlamını taşıyan bir ”Merhaba” olmalı. Karaktaristik özelliklerimizi içinde barındıran cümleleri ifade ederken seçici ve özenli davranmak sanırım işimizi biraz daha kolaylaştırabilir.Sohbet’i ”merhaba” ile açtıktan sonra emin olun ki karşılığını yavaş yavaş almaya başlayacaksınızdır.Birçok birey,gerek zamanını değerlendirmek adına gerekse günü daha eğlenceli hale getirmek için,aktif olan bu sanal sohbet siteleri’ni zevkle kullanmakta.Güvenlik sınırları dahilinde yapılan sohbet’in kimseye zararının olmadığını defalarca gözlemledik.Ayrıca bu tarz platformlarda
kurulan arkadaşlıkların,daha samimi ve gerçek duyguları yansıttığınıda unutmamak lazım.Düşünsenize karşınızda sizi yadırgamadan,eleştirmeden ve tüm önyargılardan uzak bir kişi var ve siz bu kişiye ne anlatırsanız ona inanacak.Burda görevin en büyüğü sanırım yine size düşmekte.Dürüstlük
ilkesi ile yapacağınız her sohbet size keyfli ve eğlence dolu dakikalar olarak geri dönecektir emin olun.Dürüstlük demişken,arkadaşlar tüm bireyler bizler gibi düşünmüyor olabilir.Bunu dikkate alarak yapacağımız sohbetlerde özel bilgilerimizi ve şifrelerimizi paylaşmamız doğru olmaz.Site içinde bulunan kurallara uyarak ve yazdıklarımıza dikkat ederek arkadaşlıklar kurarsak her hangi bir sorun yaşanacağını düşünmüyoruz.Şimdilik bu kadar olsun.

Sohbet odaları ile farklı vede bir okadar güzel yarınlara adım atmak güzel dostluklar kurmak amacı ile buluştuğumuz sitemizde sizleride görmek beni vede emektar sitedeki arkadaşlarımızı mutlu edecektir sevgi vede saygıya dayalı prensipleri olan sitemizin her gelene kapımızın açık olması fakat sitemizin kurallarına riyakat şarttır. Kardeşlikler vede arkadaşlıklar sitemizin vaz geçilmez vede en önemli faktörlerinden biridir bunlardan biri eksik olursa sitemiz diğer sitelerden farkı kalmaz siteyide açık tutmanın manası kalmaz sevgi ile aşk ile sitemizde chat yapan her arkadaşa selam olsun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.387 okuma
16 Mayıs, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat