Türkçe chat sohbet siteleri

Türkçe chat sohbet siteleri geçmişine bir göz atalım 1990 tarihine dönelim. Ilk dost vede seviyeli siteler yabancı sunucular vede mircsiteridir aslında bugün yaşınız 40 ögünkü yaşınız ortalama 22 fakat ozaman insanlar hakkaniyetli vede dürüst kızlar vede beyler gerçekten hersene başında bir şehirde buluşur vede orda arkadaşlıklarını pekiştirmeye devam etmektedir bugün gelinen nokta gerçekten insanları endişe vede umutsuzluk ortamına sürükleyen bir ortam olmuştur ahlak denilen kavram gittikçe aşağıya inmekte insanlar birbirlerine saygıyı kaybetmekte vede bizler nerde o eski chat dostları demeye devam ediyoruz.

Eskiden chat yapmak vede türkçe yazmak sıkıntılı idi gizlerdeki bazı kelimeler chat ortamında görünmemekteydi şünķü inguş sitelerde sohbet ediyor vede orda konuşmaya çalışıyorduk şimdi bu teknoloji bizlerin türk sitelerine kadar ulaştı fakat bu kezde insanların dengesiz vede ahlak dışı sohbet etmesinden dolayı buturden siter kan kaybetmeye devam etmekte sizlerde bizlerle beraber güzel bir ortamda sohbet etmek isterseniz mutlaka vede mutlaka yerli chat odasına gelmenizi şiddetle önermeye devam edeceğiz dost olmak kolay meziyet değildir fedakarlık vede dürüstlük isteyen karakter meselesidir. Dünyanın bir çok ülkesinde türkçe konuşmak vede yazmak için site arayan arkadaşlar bundan iti barek buraya gelerek sohbet ederek hem yazmanızı geliştirmek hemde ortam oluşturmak için güzel yerde olduğunuzun farkına varacaksınız arkadaşlarınızı sitemize davet edin vede buda chat ortamı hazırlayalım herkese güzel günler diliyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.572 okuma
25 Haziran, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat