Ücretsiz canlı sohbet odaları

Ücretsiz çevrimiçi sohbet odalarımıza hoş geldiniz

Chat’e hoş geldiniz. Özel mesajlaşmayı içeren ücretsiz sohbet odaları, kayıt olmak zorunda kalmadan sunuyoruz. Web sitemiz masaüstü, tablet ve cep telefonlarında çalışmak üzere optimize edilmiştir. Mobil uygulamamızı indirin! Umarım sohbet etmek çok güzel.

Fotoğraf, video, müzik vb. Paylaşma

Birçok sosyal paylaşım özelliğine sahiptir. Sohbet odamız paylaşımı, resimleri yükleyerek veya bunlarla bağlantı kurarak paylaşmayı içermektedir. YouTube, Vimeo, vs.’den video paylaşma. Ayrıca SoundCloud’dan müzik paylaşabilirsiniz. Özel sohbet ederken tanıdığınız biriyle ya da yabancılarla sohbet ederek birer birer resim yükleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilir özellikler ile yapışmak

Sohbet ederken diğer üyelerden ayrılmayın. Font renginizi, arka plan renginizi ve diğer birçok stili özelleştirebilirsiniz.

Senin profil

Profilinizi kolayca doldurun, böylece diğer üyeler sizi kontrol ederken sizin hakkınızda daha çok şey biliyorlar. Kendi avatarınızı ayarlayabilir, insanlara hangi ülkeden geldiğinizi söyleyebilir, yaşınızı ve cinsiyetinizi verebilirsiniz. Ayrıca, hakkımda bir bölümümüz var, böylece hobileriniz ve kim olduğunuz hakkında bir özet verebilirsiniz. Profilinizi mutlaka doldurduğunuzdan emin olun. Özel bir mesaj almak arasındaki fark olabilir.

Diğer insanlarla tanışma

Dünyadaki yabancıları karşılamak için arama özelliğini kullanın. Bulunduğunuz yere, cinsiyete, yaş aralığına ve şu anda çevrimiçi olup olmadığına göre arama yapabilirsiniz. Ayrıca Chat ücretsiz sohbet odalarından diğer insanlarla kolayca tanışmak kolaydır.

Özel Sohbet

Sohbet odaları veya arama özelliğiyle birebir konuşmak istediğiniz birini bulun. Onlara özel bir mesaj göndermekten çekinmeyin, sohbet ederken daha kişisel olabilirsiniz. Diğer Chat üyeleriyle birebir sohbet ederken grup sohbetinde kalabilirsiniz.

Hep özgür olacağız

Her zaman özgür olacak. Online sohbet odalarımızla sosyalleşmeye ve yeni insanlarla tanışmaya gelin!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.573 okuma
28 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat