Yerli chat sohbet sitesi

Merhaba Yerli chat sohbet sitesi dostları. Yurt içi ve yurt dışından sohbet sitemize giriş yapan tüm arkadaşlara selamlar.Bu gün sizlere YerliChat sohbet sitesinden edindiğim dostlardan bahsetmek istiyorum.İlk önceleğim beni Yerlichat sohbet sitesi ile tanıştıran sevgili (yaramaz) sana söyleye bileceğim tek bir cümle var
Kos kocaman…. I LoWe Yooouuuu (: sonrasında tanıdığım sevgili (qözde) o bir anne , abla , ve dost hanfendi kişiliği ve samimi sohbeti ile benim ve bir çok arkadaşımın üzüntüsünü ve sevincini paylaşan çok değerli ablam…
Sevgili (serkan) sohbet sitemizin yarım porsiyonluk kurucusu (: yani patron ! Sürekli makale, makale, makale serkana nasılsın diye sorsam ilk kelimesi makale oluyor. Hatta iki kere iki eşittir Ayten diyen sevgili şaire ver yansın edip iki kere iki eşittir makale diyen sevgili Serkan emeğine ve yüreğine sağlık edindiğim tüm dostlar senin kurmuş olduğun YerliChat sohbet sitesi sayesinde varlar bunun için sana minnettarım.
Sevgili (RoSe) sohbet etmekten keyif aldığım ve radyo yayını’nı keyifle dinlediğim
birlikteyken bol kahkahalar atıp eğlendiğim güzel insan (:
Sevgili (Kupeli) on parmağında on marifet sohbeti ile canım sıkkın olsada yüzümde tebessümü oluşturan herkese pozitif enerji veren değerli Gıybet can !
Sevgili (LiMoN) şirinlik abidesi sevimli yüzün ve samimiyetin için teşekkürler (:
Sevgili (GuLSaH) hanım efendi ve saygın kişiliğine mest olduğum değerli dost (;
Sevgili (YaKaMoZ) sen sadece gül sen sadece kahkaha at gerekli gerkesiz gül yani sana en yakışan bu (:
Sevgili (Othello) bir varsın bir yoksun daha çok bizimle olmalısın !
Sevgili (DaMLa) qözde ablamın kısçesi her ikinizi de çok seviyorum iyiki varsınız!
Sevgili (yonca) hım hım da hım demen yokmu yayında iken işte o an senden doğal kimseler yok (:
Sevgili (Nazar) kısa sürede samimiyetini bizlere yansıtan dost insan seviliyosun!
Sevgili (Taner) efendi duruşuna saygı duyduğum insan !
Sevgili (mesut) güzel sözlerin ve paylaşımların için teşekkürler!
Sevgili (cLas) dostane yaklaşımın ve samimiyeti olan mütavazi ve sempatik kişilik !
Sevgili (Ferit) ay pordon sevgili dedim lanet ferit diyecektim (: zaman zaman aykırı davransanda aramızda hala barınıyor olman sanırım sana ve aykırıklarına alışmamız olmamızdan (:
Sevgili ( ara ara gelen ismini sayamadığım arkadaşlar ) her birinize tek tek teşekkür ediyorum zaman zaman keşke ölsen dediklerimde oluyor olmuyor değil ama onlar azınlıktalar zaten. Sevgili Yerlichat dostlarım sizleri tanımaktan sizlerle zaman geçirmekten sizlerle gülüp sizlerle eğlenmekten zaman zaman sizlerle birlikte gerilmekten çok ama çok mutluyum. Her birinizi seviyorum hayatımda iyikilerimin içinde yer alan dostlar olduğunuz için sizlere minnettarım bir ömür dostlukarımızın baki kalması dileğiyle sizleri çok seviyorum (;
Yerlichat sohbet sitemizi ziyaret eden tüm arkadaşlar bu güzel insanlarla tanışıp dostluk kazanmak isterseniz sitemize giriş yapmanız yeterlidir sizleri aramızda görmek dostluklarımızı çoğaltmak adına her birinizi sitemize bekleriz şimdiden hoş geldiniz Yerli chat sitesine (:
……AsLi……

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
1.496 okuma
22 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat