Alessandra Ambrosio Süper Model

Orada olimpik sporcular eve altın madalya alarak bütün hayatlarını adamak hiç şüphe var, ama kim supermodels gibi zor iş yok diye?

E! Haber geçtiğimiz günlerde yakaladı Alessandra Ambrosio Rio madalya kazanan sporcular için Omega House’un Gold Night kutlama ve Olympians ve Victoria Secret modelleri arasında ateşli rakibi kim tartmak sorulduğunda, o cevap tereddüt etmedi.

“Eh, biz çok çalışıyoruz biliyorum, ama sporcular. Saatler ve saatler var ve onlar için her şeyi vermek,” Brezilyalı güzellik bombeli.

Ve Alessandra kendi spor için de gün ve gün dışarı çalışmak sporcular için sevgi başka bir şey olsa bile, o da modelleri genellikle kendi zanaat için ilham kaynağı olarak bağlılıklarını çizmek ortaya koydu.

“Ben, biz, elimizden geldiği kadar iyi bakmak ve insanlara ilham için her şeyi yapmaya onlardan ilham almak düşünüyorum” devamı 35 yaşındaki. 

Onun yakın dostum ve diğer Victoria Secret Melek al  Adriana Lima‘nın Brezilyalı Vogue  Ağustos 2016 kapağı  mükemmel bir örnek olarak. Lima sportif toplulukları ve pozlar bir dizi çarpıcı modeli özellikleri Olimpiyatları ilham alan çekimi için onun iç spor yıldızı kanalize.

Olimposlular ve süper modeller, sıcak bod Cennette yapılmış bir ihtimal maç.

12006303_157380237936078_4448821089886127780_n

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.597 okuma
11 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat