Helen Glover HELLO alır! Onun sportif tavuk yapmak içinde

kürekçi Helen Glover, bir çift Olimpiyat altın madalyalı onu tavuk bir sıçrama TV sunucusu Steve Backshall öncesinde onu düğün yaptırdı sadece uygun Ltseemed. o bir Cornish uçurumun üstünde romantik bir törenle Steve ile düğüm bağladılar sadece dört gün önce, Helen Padstow yakın Retallack tatil Toplam Wipeout tarzı Aqua Park bir öğleden sonra dahil sürpriz kutlama verildi.

“Şaşırtıcı,” Bana merhaba dedi !. “Bu vurgulamak yuvarlak oturan ve ben nedeniyle benim eğitim programına uzun bir süre yapmak mümkün olmamıştır ki, arkadaşlar ile gülüyordu. Post-Olimpiyat heyecanı ve düğün hazırlık dan kurtulmak için bir şans gibi hissettim. Ve annem ve kız bunun bir parçası olabileceği gerçeği. ”

Rio 16 at Helen ile ikinci olimpiyat altın madalya kazandı Heather Stanning, o Helen bütün gün toplam sürpriz tutmayı başarmıştı ortaya koymuştur.

 

Helen Glover Retallack Resort Toplam Wipeout tarzı Aqua Park’ta bir sıçrama yaptı

“Bu çok zor, biz Rio geri beri onu pek görmedim olarak değil,” Helen ile birlikte Dünya, Olimpiyat, Dünya Kupası ve Avrupa rekortmeni olan Heather ekledi. “Ben daha önce organize olsaydı ona her gün görüyordum zaman, onu söylemek mümkün olmazdı yolu yoktur!”

birlikte antrenman yaparken iki kadın bir odayı paylaşmak – Helen genellikle o Steve ile yok daha Heather ile daha fazla zaman harcıyor. “Bizim dostluk sadece bize birlikte eğitim ve hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz ilgili değil, ama biz çok uzakta bundan eğlenmek,” Heather dedi. “Helen son yıllarda tanımak için şanslı oldum arkadaşlar ve aile büyük bir grup var.”
“Vurgulamak arkadaşları ile gülüyordu,” dedi Helen

tavuk partisinin grup Herons, çare lüks bir göl lodge gün geçirdim ve spa bakımları ve yemekten zevk. o ve onun atlet arkadaşları Samba kulübe gittiğinde Helen de, Rio bir tavuk parti vardı. Yaban Hayatı TV sunucusu Steve Wye Vadisi’nde paddleboarding dahil bir açık temalı erkeklere vardı.

tavuk ile üzerinde yapmak, Cornish doğumlu Helen için sabırsızlanıyoruz onu büyük bir gün vardı. “I can not wait” dedi.

Olimpiyat şampiyonu dört gün onu tavuk sonra Steve Backshall evlendi

Daha fazla bilgi için, retallackresort.co.uk ziyaret edin.

Merhaba bir çift Pick up! Helen Glover ve Steve Backshall romantik Cornish düğün özel kapsama önümüzdeki hafta.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.757 okuma
16 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat