Hunts-man: Kış Savaşı

Oldukça Cedric Nicolas-Troyan geçen yıl film izleyicileri ne de eleştirmenler büyülenmiş asla Snow White mitolojisindeki bu karanlık devamı epik yönetti.

Ancak, Huntsman: Kış Savaşı (PG-13, 34,98 $, 120 dakika Entertainment) , son zamanlarda ev sineması sahipleri zengin görüntü kalitesi ile aşık olmak ve kuş sürüsü olacak umuduyla uzun bir kesme ile Blu-ray üzerinde girmiştir ekstralar.

Ne yazık ki, Charlize Theron (kötü Kraliçe Ravenna) hatta star güç, Emily Blunt (kardeş kraliçe Freya), Chris Hemsworth (Eric) ve Jessica Chastain (Sara) kural isteyen kraliyet kardeş bir çift hakkında bir yorgun arsa uyandırmak olamaz topraklar iki savaşçı sonsuz sevgi boğuyor iken.

Neyse ki kusursuz bir dijital aktarım (2.40: 1 en boy oranı) boyunca etkileyici ve Miss Theron güzelliğini vurgular, onu kısa görünüşe olsa; Bazı göz kamaştırıcı kostümleri; şiddetli, altın boynuzlu cin; ve bir buz krallığında muhteşem soğuk büyülü etkileri bir koleksiyon.

İzleyiciler Sayın Nicolas-Troyan ile isteğe bağlı şerh parça liderliğindeki filmin orijinal tiyatro kesme yanı sıra genişletilmiş versiyonu (yaklaşık 6 dakika daha uzun), ve bonus içerik olsun.

ilk kez yönetmen ilk olarak hikayeye üretim dokunmadan bilgilendirici bir bakış içine başlatmadan önce yaptığı hafif ağır Fransız aksanıyla ile ilgili olacak izleyiciler uyarır, özel efektler, makyaj, sahne ve hava ile zorlukları, İzlanda çekim ve etkileyici kostüm.

Normalde, ben bir live-action epik içine bir de sevgili animasyonlu klasikleri adapte Disney soru olabilir, ama yaratıcı yönetmen ile Jon Favreau başında, kısa öyküler Rudyard Kipling’in koleksiyonunun bu yeni uyarlaması tüm aile için harika bir macera sunuyor.

masal kurt ve onların kürklü arkadaşları bir paket tarafından dile getirilen insan çocuk Mowgli (Neel Sethi) yıldız.(Vahşice Idris Elba tarafından seslendirildi) Shere Khan adında bir adam nefret Bengal kaplanı ölümle çocuğu tehdit sonra çocuk, bir insan köyde arama kaçar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.425 okuma
6 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat