İNGİLİZCE SOHBET ODALARI

Bugün internet, arkadaşlarınızla ve ailenizle uzaktan iletişim kurmanın evrensel bir yolunun yanı sıra sınırsız eğlence ve fırsat eşliğinde. Genellikle insanlar gerçeği unutmak ve başkası olmak için “çevrimiçine geçiyor”.

Ve eğer gerçek ad genellikle sosyal ağlarda kullanılırsa, arkadaşların ve akrabaların seni kolayca bulabilmesi için, çevrimiçi oyunlar, sohbet buluşması ve diğer günler için takma adlar gerekir. Bir takma ad seçimi, elbette, örneğin bir sanatçı için sahne adı seçimi kadar zor değil, aynı zamanda önemlidir. Hobinizin ne kadar uzağa gideceğini, bu takma adı ne kadar kullanmanız gerektiğini kim bilir.

Bu nedenle, unutulmaz, orijinal ve az ya da çok tarafsız olması gerekir. 30 yaşın altındaki saygın bir adamı, 15 yıl önce gülmeyi seçtiği, Seigneur yavru (“Senor yavru”) takma adıyla hayal edin. Bunun size gelmesini önlemek için, İnternet için bir ad seçimine yalnızca büyük bir yaratıcılıkla değil, aynı zamanda akıllıca da yaklaşın.

Bu yazıda, Türçede’ya çevirileri yapan kız ve erkek çocuklar için çeşitli İngilizce takma adları bulacaksınız. Eğer şimdi havalı, sevimli veya orijinal bir takma ad arıyorsanız, bu satırlar tam size göre.

Takma ad nedir?

Takma ad, “takma ad, takma ad, takma ad” olarak çevrilir ve İngilizce ifadenin ortasındaki ifadeden sonradan benzer bir sondaj “bir takma ad” haline dönüşen bir eke adı gelir.

Türkçede, bu kelimenin kısaltılmış bir versiyonunu kullanıyoruz – “takma ad” veyarumuz denir.

İngilizce bir takma ad nasıl seçilir?

İlk önce, doğru çeviriyi bulun ve kelimenin müstehcen bir şey ifade edip etmediğini görün. İngilizce dilinde güzel kelimeler bile en fazla kabul gören bir anlama sahip olmayabilir . (Daha fazla ayrıntı için “İngilizce’deki en güzel ve sıradışı kelimeler”makalesine bakın . )

İkincisi, bir takma ad seçtiğiniz için anlayın. Çoğu zaman, İngilizce takma adlar çocuklar tarafından çevrimiçi oyunlar için kullanılır. İşte fantezi neredeyse sınırsız. Bir tetikçi için Rambo (Rambo) veya hayatta kalmak için yarışmak için Badass (Kötü) olarak adlandırılabilir. Ayrıca, sohbet canlı buluşma veya aynı Tinder için erkekler için takma adlar gerekebilir. Bu durumda, karşı cinsi korkutmayacak bir takma ad seçmek daha iyidir. İngilizce sohbet odaları ile kendinize güzel bir eğlenceli ortam oluşturduğunuzu umuyorum bolca gülmeler vede ücretsiz bedava sohbetler diliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.393 okuma
5 Mart, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat