Mercedes · Benz, tüm modeller 2022 yılına kadar elektriklenecek

Mercedes-Benz ayrıca otomobilin elektriklenmesini de planladığını açıkladı. Şirkete göre, imal edilecek tüm modeller 2022 yılına kadar elektrik enerjisine dönüştürülecek. Bazı kullanıcılar memnuniyetsizlik çekebilir, ancak duruma alışması yeterlidir. Önde gelen otomobil üreticileri, birbiri ardına elektrik planları duyurdu. Çin’de, hangi gözleri ve dünyanın en önemli pazarlar olduğunu ve sonuçta bu fosil yakıt ve güç kullanarak araç yasaklar arabanın elektrifikasyon planı , açıkça giderek bu trendi artırmak edilir bulunmuştur Öyleydi.

Mercedes’in planı şu şekildedir. Dieter Zetsche, tüm modeller 2022 yılına kadar şirket üretmek için sanatçısını bir melez veya tamamen elektrikli otomobili ekleme Mercedes-Benz göre Daimler grubunun Memur,. Bu noktada seçenek olarak en az 50 yeni elektrikli araç seçilebilir. Daimler Group’un şemsiyesi altında bulunan bir başka marka olan Smart, 2020’de tamamen elektriklenecek.

Bu Mercedes-Benz, Volvo, hangi açıkça zamanlama oldu tüm modellerde içine elektrik ve Ford-Lincoln (en fazla 2022 yıla kadar elektrik) ve yan-yana, (tam 2019 yılında sıraya elektrifikasyon elde etmeyi planlıyor) Seçenek ekleyen lüks bir otomobil üreticisi oldu.

Yukarıda belirtildiği gibi, Çin, nihayetinde fosil yakıtlı araçların yurtiçi satışlarını yasaklamayı planlıyor ancak son teslim tarihi kararsız. Çin’in otomobil satış hacmi son yıllarda dünyayı yönlendirdi ve gittikçe artan oranda sayıları giderek artıyor. Bu nedenle, otomobil üreticilerinin Çin pazarının EV olmasını sağlayacak politikalarda bir değişim izlemekten başka çaresi yoktu. Çin’in EV yöneliminin birçok akılcı nedeni var. Ayrıca Fransa ve İngiltere, 2040’a kadar fosil yakıtlı araç üretimini tamamlamayı planlıyor.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
3.193 okuma
29 Ekim, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat