Pokemon 2016 ençok kazandıran oyunu oldu

Birkaç cep telefonu kullanıcıları en az bir kez “Pokemon git” son birkaç ay içinde oynanan veya oyun hakkında okumadı. Basit oyun ile uygulama – akıllı telefonunuzda gerçek ortamlarda toplanan küçük sanal canavarlar – fırtına dünya aldı.

Temmuz ayı başlarında başladıktan sonra, uygulama iki ay yaklaşık 500 milyon kez içinde indirildi. En başarılı akıllı telefon oyunu olması muhtemeldir. ancak acele beklenen kullanımı 50 kat daha güçlüydü – geliştirici şirket Niantic nachlegte işlem gücü rağmen sunucu, dizlerde defalarca ilk birkaç hafta içinde gitti.

insanlar, büyük şehirlerde alışveriş merkezlerinde cavorting İstanbul ‘da bir köprü bloke yeni Pokemon yakalamak için normalden daha uzun kilometre onlarca koştu. Bu şimdi yutturmaca belirgin soğuduktan, yaz aylarında oldu.

Aktif oyuncular Numaraları şirketi içermez. en çok satan uygulamalar için “Pokemon git” sıralamasında ancak ön sıralarda başka siteler bulunmakta. yeterince oyuncular ek kupa Meydanı veya envanter için para harcamak zorunbda kalmışlardır.

Bunun bir nedeni pokemon yavaş yavaş durur düzenli oyunlara kullanıcıları teşvik etmek çekerek olmalıdır.. Cadılar Bayramı ve Şükran günlük bonus puan “Pokémon” yaratıcıları, örneğin daha fazla canavarlar yakalamak için vardı haftalık eylemler Orada da yükselmeye vardır.

Son zamanlarda bu diğer bazı şeklinde maskeli ve başlatmak için kendini ortaya yeni bir Pokemon geldi sonrasına kadar – O her durumda almak için yapmak cesaretle bir oyuncu grev vardır. Ve yakında gelebilir 100’den fazla yeni Pokemon, rivayet edilir.

“Biz artık yaklaşık her dolar biz endişe harcamak gerekir,” Pekemon patronu John Hanke ‘Pokemon’ başarısı sonra Google başlatılması gelen iyi ayrılmış parasal durumdan bahsediyor. Piyasa uzmanlarına göre, aynı zamanda kandırılan günde hala milyonlarca gelir kazanmaktadır.

Hanke pokemon kullanımı düştü ve bir “sağlıklı numara” günlük oyuncuların Ekim ayında stabilize Eylül ayında, kendisi söylüyor. “Sosyal medya çılgınlığı” ilk hafta tahammül edildi ve şimdi bile oyun günlük kullanıcıların en yüksek sayısı.

Smartphone oyunlar genellikle kısa ömürlü bir iş vardır: “Candy Crush” ya da “Angry Birds” gibi hit yapımcıları kullanıcıları sonunda ilgi kaybedebilir ve sonraki yeni oyun geçmek zaten söylemek zorunda kaldı.

Pokemon Hunter tipi şimdi de soğuk hava başlangıcı ile azaldığı teori, Hanke sadece şartlı geçerli olacak: “. Yaz her zaman vardır” ilk oyunu “Ingress”, sanal portallarına oyun ile mücadele hissediyorum Ayrıca Niantic biraz mevsimsel etkiler.

Aynı zamanda bazı tartışmalara için “Pokemon” sağlanmalıdır. Bu sefer dayanıyordu veri Niantic olduğu portallar “Ingress” oyun olmuştur gibi şehirler, trafik sorunları hakkında şikayet, anıt yanında maç noktalarının eleştiri vardı. Alman tüketicinin korunması itibaren kullanım ve gizlilik politikaları için bir uyarı – Niantic yumuşadı. direksiyonda oynamaya önlemek için, uygulama belli bir hız şimdi artık kullanılabilir. San Francisco toplu taşıma kullanıcıları olarak karşılamak, aynı zamanda kendisi, Niantic patron diyor. “Ben sadece direksiyon başında oturan insanlar sınırlamak isterdim.”

Genel Hanke de kendi ülkesinde ABD de, hala siyasette “Pokemon” gibi oyunların yeterince anlayış değil görünüyor ama. Politikacılar kendi cep telefonları bakmak ve endişeli yüksek sesle insanlar gördüm. “Biz ne kadar kamusal alanlarda insanları ortaya çıkarmak için ya da daha fazla egzersiz yapmaya teşvik etmek şehirler canlandırmak için bu tür oyunlar yardım etmelerini göstermek önemli olduğunu düşünüyorum.” Yaklaşık bir aşırı endişe önce böyle olumlu etkileri “dikkate alınmalıdır daha fazla insan vardı çünkü parkı daha çöp uzağa koymak gerektiğini.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
2.034 okuma
1 Ocak, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat