Radyo ve Sohbetin Uyumu

Radyo ve Sohbetin Uyumu

Sohbet sitelerinde belki de en çok keyif aldığımız bölüm radyo ve yayıncılardır. Yıllardır bu iki alanın birleşmesiyle insanların sohbet ederken aynı zamanda müzik ve şarkılar eşliğinde daha keyifli vakit geçirdiği ortamlar gün geçtikçe artmaktadır.

               Müzik zaten evrensel bir dil değil midir? Hepimizin anlık ruh hallerini yansıtan, bazen değiştiren hatta kanımızı kaynatan melodilerin ve sözlerin olduğunu hissedebiliyoruz. Şarkıların çok garip bir büyüsü var. Kimi zaman bizi yıllarca geriye götürüp yaşadığımız bu hayattaki ufacık bir anı bize hatırlatabiliyor. Ya da kendimize özgüven aşılayıp ritmine uydurabiliyor.

               Sohbet sitelerinin radyo bölümlerinde görev alan yayıncı arkadaşların sesini, enerjisini aktardığı pek çok durum var. Hatta bu tür enerjik yayınların yapılan sohbete yön ve şekil verdiğini de pek çok defa gördük. Yayın hayatına sohbet ve chat sitelerinde başlayan ve tecrübe edinen pek çok kişinin şu anda yerel radyolarda yayın yapmaya başladığını ve yayın işini profesyonel düzeye çıkardığını biliyoruz.

               Yapılan sohbete etki eden bütün bu unsurları bir araya getirdiğimizde ortaya çok keyifli vakitler geçirebileceğimiz bir ortam çıkıyor. Günlük gerginliklerimizi, topladığımız negatif yükü bir şekilde bertaraf etmemiz gerekiyor. Hatta yapabilirsek bu durumu pozitife çevirdiğimizde daha ne isteriz. Sosyalleşmek adına insanların yapmış olduğu konuşma ve iletişime sohbet diyebiliriz. Herhangi bir konuda din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin ve belli başlı toplum kurallarına uyarak, aslında bu toplum kurallarına da bir parantez açmak istiyorum. ( Muhattap olduğumuz insanları kırmadan, aşağılamadan ya da taciz etmeden belli bir kalite ve seviyede yapabileceğimiz sohbet türleri )

               Öyleyse sohbet siteleri deyince arayacağımız en önemli kriterin güvenilir olmasına çok dikkat etmeliyiz. Herkese hoş sohbetler dileyerek yazımızı tamamlayalım.

Sohbet odaları günümüz dünyasının olmazsa olmazlarının başında gelen gerçek bir hizmet olmaktadır. Bir çok bireyin bu sanal ortamdan tanışarak yuva kurma vede evlenme gibi toplumu toplum yapan yapısal taşlara hizmet etmektedir bu sayede bir çok adamın vede inanın bedava sohbet yaparal bunlara hizmet ettiğini görmemiz mümkün olucaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.434 okuma
4 Mart, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat