Telefondan canlı kadınlarla sohbet

Odadan hiç çekici bir kız gördün mü ve onunla konuşmak istedin ama nereden başlayacağını bile bilmiyordun? Ya da belki bir ilişkide bulundun ve yanlışlıkla bir eşini sürdün, çünkü öz-bilinçli ya da güvensizsin.

Bütün bunlar güven eksikliğinden kaynaklanıyor. Güven herkesin istediği bir şeydir, ama birçok insan gerçekten yoksundur. Hayran olduğumuza çok benziyor, ama aslında kendimize güvenmeye çalıştığımız zaman, sadece gerçekleşmiyor. Bu güven eksikliği, başarmaya çalıştığımız hemen hemen hiçbir şeyde güvensiz hissetmemize ve çoğu zaman kendini farklı biçimlerde ifade etmemize neden olur – bunlardan biri utangaçlıktır .

Birinden birinden tavsiye aldığınızda, çoğu zaman “utanma” ya da (klasik) “Sadece yap” gibi bir şey duyacaksınız. Bu ifadelerin yanlış olmadığının bilincinde olmakla birlikte, karşılaştığınız her durumda bu tavsiyelerin uygulanması, asıl konuya çok yardımcı görünmüyor. Çünkü verdiğimiz tavsiyenin, kendimize odaklanmamız gereken yönü işaret etmesine rağmen, daha derin bir seviyede sıkıştığımız gerçek sorunu henüz anlamış değiliz ve nedenini açıklamıyoruz. kök sorununun nasıl düzeltileceği.

Fark ettiğim şey (ki siz de olabilirsiniz) o kadar çok insan bize utangaç olmamamızı söyler, ama yine de soru şu: Utangaçlık nedir?

Vikipedi’de utangaçlık tanımını okuduktan sonra aşağıdaki açıklamayı alacaksınız:

Utangaçlık (aynı zamanda, sıklık olarak da bilinir), özellikle bir insan diğer insanların yanında olduğunda, endişe, rahatlık ya da beceriksizlik hissidir. Genellikle utangaçlık yeni durumlarla veya tanıdık olmayan insanlarla (klasik) ortaya çıkar.

Buna daha yakından baktığınızda, utangaç ya da güvensiz hissetmenin hayatınızda büyük bir zarar verebileceğini fark edeceksiniz. İlişkilere ve kariyerinize geri döner. Ofisinizde konuşmanızı ve bardaki sevimli kızla konuşmanızı engeller . Yaptığınız her şeyde sizi geri planda tutan şeydir, ve gerçekten ne istediğinizi göstermek istiyorsanız, bir değişiklik yapmanız gerekir. Bu değişim özgüven sanatı ile başlar 

Güven, gerçekte kim olduğunu ifade eden kıyafetleri giymekle kalmaz (aynı zamanda yardımcı olur!) Ya da söylenecek doğru şeyleri sihirli bir şekilde bilmez. Aslında kendini öğretebileceğini düşünmenin köklü bir değişimi. Kendine güven, kendinize ve diğer insanlara karşı nasıl davrandığın doğru , hoş ve  vicdanlı bir duyguyla gelir.

Özgüven sanatını öğrendikten sonra, kelimenin tam anlamıyla her şeyi almaya hazır olacaksınız. Evet, aslında ne istediğini tezahür ettirebilirsin!

Gerçek bir değişim yapmaya hazır mısınız? Utangaçlığın üstesinden gelme ve gerçek özgüven geliştirme sanatı, bir gecede büyülü bir şekilde öğrenilebilecek bir şey değildir. Bu bir süreçtir ve yaşamdaki herhangi bir gerçek ve uzun süreli değişim gibi zaman alır. Bu süreçle ilgili en büyük şey, hiç bitmeyen bir süreç olduğu için asla durmamasıdır. İşe koymaya hazırsanız, kendine özgüven sanatı ile başlayalım ve yaşamda ne istediğinizi ortaya koyalım.

Ama önce, kendinize dürüst bir bakış atmanızı istiyorum. Sorunlarınızı gidermek için çoğu insanı hızlı bir çözüm için sürekli olarak acele ediyor musunuz? Vücudunuzu yavaş yavaş almak için sağlıklı / dengeli beslenmeyi içeren tutarlı ve progresif bir egzersizden oluşan aktif ve sağlıklı bir yaşam tarzı hakkında daha fazla şey öğrenmek yerine vücudunuzu daha iyi bir şekle sokmak için sihirli bir hap arayan insanlardan birisiniz zaman içinde şekil içine? Odadaki çekici bir kızı gördüğünde doğru kelimeleri bulmak için sihirli bir şekilde bulması gerektiğine inananlardan biri misiniz? Aslında onun üzerine yürürken, bir konuşma başlatmak ve durumun kendisini nasıl izlediğini görmek yerine geliştirir?

Bu soruların en azından birini ikincil cevapla cevaplandırmış olsaydım, çoğu insan gibi (daha önceki günlerde de dahil olmak üzere) o zaman sizin için iyi ve bazı kötü haberlerim var – En kötüyle başlayalım. Gerçekten sihirli bir hap gibi bir şey olmadığını ya da biraz daha modern kelimeler kullanarak daha iyi bir resim verdiğine gerçekten inanıyorum: Bir gecede başarı olarak böyle bir şey yoktur. Çünkü onunla yüzleşelim. Bu mevcut değil! Niye ya? Çünkü biz insanlar alışkanlık yaratıklarıdır ve yaşamda uzun süreli bir değişime ulaşmak bir alışkanlıktan daha az değildir. Ve bir alışkanlık yaratmak için, psikolojik araştırma, yaşamın herhangi bir alanında kendinizi zorlamanız gereken en az 30 ila 90 güne ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Bu kötü haberlerin bir parçası.

Modern bin yıllık toplumumuz ve teknoloji dünyamızdaki en büyük sorunlardan biri sabırsızlık olarak adlandırılmaktadır . Bir şey sipariş etmek ister misin? Sorun değil – Git ve Amazon’dan sipariş et, ertesi güne bile gelir. Oturup film izlemek ister misin? Elbette, Netflix hesabınıza giriş yapın – Bir filmin akışını beklemek zorunda bile kalmazsınız. Bir randevuya gitmek ister misin? Bardaki o çekici kıza yürürken sizi nasıl rahatsız edeceğini öğrenmek zorunda bile değilsiniz. Sadece Lovoo veya Tinder Uygulamanızı açın ve sağa kaydırın – Bam, bir randevunuz var! Tebrikler, sen bir damızlıksın! Psikoloji bu fenomeni anlık tatma arzusu olarak adlandırıyor .

Günümüz dünyasında anlık tatmin ile ilgili sorun, önceki nesillerin daha önce hiç karşılaşmadığı bir problemle karşı karşıya olduğunuzu ve bunu elde etmek için gerçekten çok fazla uğraşmanız gerekmediği için, yaptığınız her şeyin anlamsız olduğunu gösteriyor. ve gerçekten aldığın zaman, daha az tatmin olmuş hissediyorsun, çünkü gerçek amacına ulaşabilmek için gerçekten işe koyulmak zorunda kalmamışsın. Bir uygulama için oluşturamayacağınız bir kaç şey var. İster işinizde tatmin ve tatmin duygusu, isterse daha derin bir anlam ve bir ilişkide sevgi ve güç hissi olsun – Bunun için bir uygulama yok.

Yavaş, menderesli, dağınık ve rahatsız edici süreçler ve becerilerdir, bunlar sadece bir gecede inşa edilemez, öğrenilemez ya da yaratılamazlar, çünkü onlar gerçek zaman alırlar ve gelişmek için çalışırlar. Alışkanlıkların geldiği yer burasıdır:

Çok gençken tekrar düşünün ve bisiklet sürmeye ilk kez çalışın. Dürüst olun, ilk kez kendinizi denediğinde ve düştüğünüzde, size bu beceriyi mucizevi bir şekilde öğretecek bir uygulama dilediniz mi? Eğer sana karşı dürüst davranıyorsam, önce ben varım, ama bunun basitçe gerçekleşmeyeceğini anladım, o yüzden gerekli olanı yaptım: İstenilen yeteneklere sahip olana kadar devam ettim ve sanırım , Sende.

Utangaçlığın üstesinden tamamen aynıdır. Sadece bir zamanlar ve herkes için olan duygudan kurtulmanızı sağlayan bir tür sihirli hapı yutup utangaçlık hissini öldürmüyorsunuz – ki bu sadece bu yolda değil – ama bunu yavaş yavaş pratik yaparak ve öğrenerek öğreneceksiniz. özgüven sanatı, arzu edilen hedefe ulaşana kadar daha iyi ve daha iyi olacak.

Başka bir deyişle, çoğu insan, özellikle günümüzün modern kuşağı, sabrın öneminin anlaşılmasından yoksun olan, çoğu zaman, bu durumda ayrılacak olan uygun bir tedavi yerine, hızlı bir düzeltme ya da bir ağrı rahatlaması arıyorlar. konfor bölgeniz ve istenmeyen sonuçlarla baş edebilme.

Utangaçlık hissine sahip olan insanların sorunu, çoğu zaman istedikleri hedefe ulaşmak için gerçekten uğraşırlarsa ne olacağını bildiklerini düşünürler. Odadaki o çekici kıza doğru yürümeyi düşünürlerse, gördükleri, gerçekte denedikleri takdirde toplayabilecekleri potansiyel kazanım yerine, reddedilme potansiyelinin en kötü senaryosudur.

Psikoloji bu fenomeni başarısızlık ya da reddetme korkusu olarak adlandırır . Potansiyel kayıptan çok korkuyorlar, basitçe risk almak zorunda kalacaklar, gerçekten istediklerini takip ettikten sonra bile gitmeyecekler. Bu sözde sınırlı zihniyetle ilgili problem, onları potansiyel bir kazanma şansını görmelerini körleştirir, sadece bunu yaparak başarabilirler. Bu yeni bir telefon numarası, yeni bir arkadaş, belki de çekici bir kızla ya da belki de gelecekte yeni bir kız arkadaşıyla kısa ve hoş bir sohbet olabilir.

Birkaç yıl önce ben ve ilk eski kız arkadaşım bozulduğunda, bir daha asla ayaklarıma geri dönmeyeceğimi ve bir daha asla yanımda onun gibi çekici bir kızı bulamayacağımı düşündüm. Bir kez Patenle kaymaya başladım ve düştüğümde kendimi yaraladım, aklımdan geçen ilk düşünce, tekrar ayağa kalkamayacağının ve aslında o hileyi geleceğe çevirmenin korkusuydu. İşe geldiğimde ve patronum bana bağırdı, bana yetişemediğimi ve müşterileriyle düzgün konuşamadığımı söyledi (evet, o zamanlar çok utangaçtım) çünkü düşündüğüm ilk şey doğru olduğunu ve Ben sadece bunun için kastedilmedim, çünkü açıkça gün içinde ona farklı bir şekilde kanıtlama yeteneğinden yoksun kaldım.

Yukarıda bahsedilen tüm bu vakalarda fark ettim: Yanılmışım . Korkunç bir korku hissini bıraktıktan sonra, yukarıda bahsedilen korkuların ya da sınırlı inançların hiçbirinin uzun süredir beklediğimin doğru olmadığını fark ettim. Sadece yanlış inananlardan vazgeçtikten sonra, tek olmanın kesinlikle olumlu yönlerini fark ettiğimi fark ettim ki bu da her bir durumdaki pozitifliği görmemi sağladı. Kendi kendime, sadece kendilerine inanmak için izin vermeme izin vermemek için sadece bir sürü mazeret olduğunu bilmeden, onlara gerçekten iman etmeme neden olan, kendime boktan yalanlar söyleyerek kendimi kısıtladığımı fark ettim.

Eski kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra, harika yeni kadınlarla tanışmanın mutlak hazzını yaşadım, ki tam olarak kim olduğum için beni sevmişti, aklıma ilk gelen şey reddedilme korkusuydu bile.

Buz pateni yaparken kendimi incittikten sonra, bazı ek denemeler yaptım ve aslında ne yaptığımı anlamaya başladım (Bu durumda tam hızda ilerliyor ve biraz fazla ileriye doğru eğiliyordum), ki bu da beni biraz yavaşlatmaya ve sonunda inişe geçmeye neden oldu. inmeye çalıştığım Flip.

Patronumun bana ne söylediğini dinledikten sonra (itiraf etsem de, kendime düşündüğüm ilk şey onun mutlak bir pislik olduğuydu) kendime tam olarak kızmadığını fark ettim ama haklıydı ve Gerçekleri yüzleşmek ve kabul etmek, daha sonra müşterilerime uygun şekilde konuşmak ve konuşmak için sosyal becerilerimi geliştirmeme izin verdi.

Bu örneklerin hepsinin arkasındaki ders: Ben yanılmışım. Olası sonuç hayatı hakkında çok emin hissettiğimde, yanıldığımı kanıtlamanın gerçekten eğlenceli bir yolu vardı – Kendinize bir şey yapabileceğinizi veya yapamayacağınızı söyleyince, o zaman emin olun, daha denedim bile.

Utangaçlık duygusunun üstesinden gelebilmemin sebebi, derinlerde aşağı yukarı, yukarıda belirtildiği gibi başarısızlık korkusunun farklı bir şekliydi, sadece kendimi denemeye çalışmış olsaydım ne olacağını merak ettim. Bu nedenle, utangaçlık duygusunun üstesinden gelmek için kullanılan tedaviye merak denir .

Aşağıdakiler sizin için önemli tavsiyelerinizdir, bir dahaki sefere sizin için önemli bir şey yapmak istediğinizde ve kötü bir utangaçlık hissiyle ya da daha basit bir şekilde başarısızlık korkusuyla karşılaşırsınız:

1. meraklı ol

Merak duygusunu harekete geçirmek, sadece korku duygusunu iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda, sonuca merak ederek, kişisel olarak üstesinden gelmeme de yardımcı oldu. Fark ettim ki, her ne olursa olsun, bir nedenden dolayı oldu ve her defasında bunun arkasında aslında daha anlamlı bir ders vardı.

Pateninde Flip’e iniş yapmamın nedeni, çok hızlı ilerlediğim ve fiziksel olarak kendimi düzgün bir şekilde konumlamadığı için oldu, bu da bana biraz fazla eğilip dengemi kaybetmeme neden oldu. Bunun mantıksal düzeyde nedenleri yerçekimi ve hız olarak adlandırılır . Bunun duygusal bir düzeyde olmasının sebebi sabırsızlıktır . Ben sonuca çok değer verdiğimi fark ettim, bu da beni sabırsız ve çok hızlı bir şekilde istemem için gerçek öğrenme sürecine değer vermeme neden oldu.

Bir dahaki sefere, sonuçlardan çok endişelendiğinizde, bunun yerine öğrenme sürecini ve arkasındaki gizli dersleri değerleme sanatını öğrenin.

2. Sonuçların Gitmesine İzin Ver

Geçmişteki kişisel deneyimlerden, tombul ve tembel bir genç olmak – çoğu insan gibi – gerçekten iyi görünmenin ve iyi hissetmenin ne kadar önemli olduğunu gerçekten biliyorum. Aklıma gelen sayısız geceden sonra ve aklımda ‘ne olursa olsun’ tonlarca görüntü hayal ettiğimde, kendime şu soruyu sordum: Bu gerçekten olabileceğim en iyisi mi? Cevap açıkça hayırdı.

3 aylık büyük bir vücut dönüşümünü gerçekleştiren küçük kardeşimden esinlenerek, spor salonuna düzenli olarak gitmeye başladım ve sağlık ve beslenme hakkında daha fazla şey öğrenmeye başladım. Aklıma gelen ilk şey, başkalarının beni spor salonunda yaşlı insanlarla bir kaç kiloluk ağırlığından başka bir şey kaldırırken göreceklerini düşündüğü şeydi (Evet, ben gerçekten geri zekiyim ve o zamanlar tembelim).

Daha istikrarlı bir seviyede çalışırken doğal olarak ortaya çıkan sonuçlar, sadece kendim ve etrafımdaki diğerlerini şaşırttı, sonuçlara daha az odaklandı, ancak daha fazla öğrenme sürecine ve gerekli beceri ve bilgiyi geliştirmeye, inanılmazdı. 10kg saf yağ kaybetmek ve 4 ayda 7 kg saf kas kazanmak sadece diğerlerinin çatışmasında çok daha fazla sorumluluk sahibi olmanıza neden olmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten ne kadar çok işe yaradığınızı bildiğinizi de düşünür. . Ne anlama geliyor? Sonuçlar bir kez ortaya çıktığında, ancak sonuçlara doğal olarak uyulacağından, sürece odaklanın.

3. Süreci Sevmek

Bunlardan en önemlisi olmasa bile, bu kesinlikle en önemli tavsiyelerden biridir. Gerçekleşme duygusunu hissetmek için yolculuğun doğal sürecini gerçekten sevmeniz gerekir. Kilo vermek istiyorsanız ve spor salonunda ağırlık kaldırma aktivitesinden zevk almıyorsanız, bunun yerine gerçekten tutkulu hissettiğiniz bir spor aktivitesi bulmaya çalışın.

Örneğin, bir arkadaşım tenis oynamaya gerçekten çok iyi geldi, örneğin bir buz pateni tutkusu ya da spor salonunda ağırlık kaldırma gibi. Bir başka yakın arkadaşım boksta gerçek bir tutku geliştirdi. Hepsine bir şans ver. Potansiyel olarak gerçekleşebilecek en kötü şey, hoşunuza gitmeyecek tonlarca eşya bulacağınızdır. Bu, gelecekte sizden uzaklaşmanıza ve şeylere odaklanmanıza, aslında gerçekten hoşlandığınız ve daha iyi ve daha iyi hale gelmenize neden olacak.

4. sabırlı olun ve sıkı çalışın

Bu, kuşkusuz, kulağa hoş geliyor ve cehennem kadar popüler, ama tüm zamanların en etkili ve en önemli olanlarından biri. Gece boyunca bir şeyler yapmak istemeniz, özellikle de başarmak istediğiniz çok sayıda şeyiniz olduğunda, çoğu zaman kendinizi çok fazla baskı altında bırakmanıza neden olur, bu da sadece endişeye yol açmaz, aynı zamanda herhangi bir eylemde bulunmanıza da neden olmaz. hiç

Yukarıda bahsedildiği gibi, sonuçların ortaya çıkmasına izin vermek ve gerçek sürece odaklanmak, kaygınızın azalmasına ve harekete geçmesine neden olacaktır, çünkü bu temel ve gerekli ilham kaynağıdır. çoktan aldım. Küçük şeylere dikkat çekmek (hedeflerinize doğru küçük adımlar), büyük şeylerin kendilerine bakmasına neden olur.

5. Korkularınızı Tanımlayın

Sadece kendimi başkalarının POV’larından korktuğumdan, gerçekten korktuğum şeyin ne olduğunu sorduğumu anladım. Korkularımla yüzleşmek, onları kabul ederek ve bunun daha mantıklı bir seviyede ne kadar aptalca geldiğinin farkına vararak onları üstesinden gelmeme yardımcı oldu.

Birilerine gülmekten korkmak, sadece barda bir çekici kız tarafından reddedildiğin için mi? Cidden mi? Kimin umrunda? Her ne kadar insanlar geçmişte reddedilmek için bana güldü ya da spor salonundan daha az kiloyu aldıkları için güldü olsa bile, düşüncelerinin sadece önemli olmadığını ve çoğunun aslında bende olduğu kadar önemli olmadığını fark ettim. Onlara inandım.

Onların arsız, faul ağızlı yorumlarının çoğunun benimle hiçbir ilgisi olmadığını fark ettim – Gerçek doğasının bir yansımasını ve kesinlikle nasıl olmak istemediğimi basitçe söndürdüm. Bunun arkasındaki önemli derslerden biriydi. 

6. Aşırı Düşünme Yerine Eylem

İnsanların çoğu, aslında bir şeyler yapmak için enerji eksikliği hissederler. İkamet etmeyi, üzerinde durmayı ve düşünmeyi tercih ediyorlar ve hatta bunları hiçbir şey yapmamanın bir mazereti olarak kullanıyorlar. Mükemmel bir strateji ve mükemmel bir hareket bekliyorlar – sadece böyle bir şeyin olmadığı gerçeğinden habersizler – ve hiçbir zaman doğru yöne doğru bir hamle yapmıyorlar.

Aşırı düşünme ile ilgili rahatsız edici gerçek , insanların şeyleri gerçekte olduğundan çok daha zor ve daha kötü hale getirmeleridir. Çoğu zaman, bardaki çekici kızın sadece, onun üzerinde yürümenin ve onun üzerinde yürümenin gerçek yeteneğine sahip olan bir adamla bir konuşma yapmak istediğini ve sonunda onunla bir kaç flört ve içkiyi içeren normal bir sohbete sahip olduğunu göreceksin. Ona numarasını vermesine yol aç. Ya da değil. Kim bilir? Meselenin aslı şudur: Asla gerçekten bilmezsiniz, o yüzden dışarı çıkıp bir denemeyi deneyebilirsiniz.

Sadece kendimi kontrol edemediğim şeylere odaklanmaktan daha iyi hayal edebileceğimi fark ettim ve bunun yerine sadece tam kontrolümde olmayan şeylere odaklanmanın yanı sıra bana ve diğer birçok insanın üstesinden gelmelerine yardımcı oldu. korkular ve gerçekten başarmak istedikleri şeylerin peşinden giderler.

kadınlarla sohbet, canlı sohbet, seviyeli sohbet, evlilik siteleri izdivaç siteleri, bedava sohbet, dürüst sohbet, hayal sohbet, chat siteleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
1.593 okuma
18 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat