Whatsapp İle Sohbet Üzerinden Bir Kız Etkilemek İçin

Whatsapp sohbet veya metinler üzerinde sevdiğiniz bir kızı etkilemek için en iyi ipuçlarını bulun. Bu ipuçları sana whatsapp hakkında sohbet etmek ve kızları sana bağımlı kılmak için gösterir.

Bir kızı sevmeye başladığınızda, metin mesajları onunla ilgili daha fazla şey öğrenmek ve birlikte olmadığınızda onunla konuşmak için ideal hale gelir. Metin mesajının iyi tarafı, konuşmayı daha fazla çıkış yapmasını sağlamasıdır. Bu, doğrudan görüşme veya aramada kaçırabilirsiniz. Zaten önemini biliyorsan, senin gibi bir kızı metin üzerinde yapmak için bu ipuçlarını öğren. Whatsapp sohbetinde bir kızı nasıl etkileyeceğinizi öğrenmek için bu harika ipuçlarını kaçırmayın. Metin mesajları ve whatsapp sohbetler üzerinde konuşmak için metin flört ve ilginç konular dersini öğrenmelisiniz. Bugün yaptığımız şey, sadece sevdiğimiz kızın ilgisini çekmek için değil, aşık olmasını sağlamak için teknolojiyi kullanmaktır. Yani eğer hazırsanız, bu metin mesajlaşma uygulaması ile bir kızı fethetmek için bu ipuçlarını okuyun.

STRATEJIK METIN MESAJLARI VE SOHBETLER

Çoğu zaman bir kalbi kazanmak bir strateji meselesidir ve konuşmayı nereye gitmek istediğinize yönlendirecek bir planımız olmalı. Birincisi, aklımıza gelen her şeyi söylemek meselesi değildir, çünkü şeyler istediğimiz gibi bir dersi alabilir. Eğer kız ile ciddi bir ilişkiye girmek istiyorsanız, kız arkadaşınız olana kadar kirli olan hiçbir şeyi yazılamayın. Bu, konuşmanın şehvetli bir şey olmaması gerektiği anlamına gelmez, ancak daha eğlenceli ve ilgisini çekmeye çalışın.

Ayrıca, en iyi stratejinin, ezilmeniz için whatsapp’ı gece de kullanmak olduğunu unutmayın. Her ikiniz de her gün gece sohbet etmeye başlarsanız, şüphesiz, onu çekmek için gerekli olan avantajı elde etmeyi başardınız.

ONUN GÜLÜŞÜNÜ YAP

Whatsapp sohbet ve metin mesajları ile flört etmenin en önemli yönlerinden biri şeyleri eğlenceli tutmaktır ve bunu yapmanın en iyi yolu mizahtır. Alaycılık, alay veya şakalar ile mizah, büyük bir avantajdır. Çoğu kız, espri anlayışı olan bir erkeği takdir eder, bu yüzden onu güldürmek onu sohbetlerde etkilemek için bir garantidir.

Bir kızın gülüşüne ve sohbet etmesine gelince, bunlar size yardımcı olabilecek ipuçlarından bazıları.

  1. Bir kızı şakayla tüttürmek, gülümsemeyi sürdürmenin en iyi yollarından biridir ve aynı zamanda whatsapp veya metinlerde sizinle sohbet ederken ilgisini sürdürür. Bu kıza güvenen bir kişi olduğunuzu gösterir ve bununla sizi alay etmeye ilgi duyabilir. Bu basit şeyler size karşı cazibe oluşturmak için çok önemlidir.
  2. Yüzünde bir gülümseme getirmek için diğer serin yollar hayatında gerçekleşen eğlenceli olayların konularını yükseltmektir. Bazen kendinden ve aptallığından zevk almak iyidir. Bu yüzüne bir gülüşü getirecek ve aynı zamanda onunla daha rahat sohbet etmesini sağlayacaktır.

FLÖRT OYUNU

Whatsapp’taki bir kızla flört etmenin ardındaki neden, konuşmayı mutlu etmesinin ve aynı zamanda kızın seni sadece bir arkadaştan daha fazla düşünmesini sağlamasıdır. Kız arkadaşın olmadığı zamana kadar flörtü çok yüksek bir duygusal seviyeye götürmemelisin. İnce flört etme yaklaşımı, psikolojisi üzerinde büyük bir etki yaratacaktır. Bu onu özel hissettirecek ve aynı zamanda onunla ilgilendiğiniz ipuçlarını da alacaktır. Uzmanlara göre, doğru yolu flört etmek bir kişiyi çekmek için çok avantajlıdır. Yerli chat siteleri ile herhangi bir kadın çekmek için öğrenin.

 

UMUTSUZ HAREKET

Sohbet edeceğiniz bir kızı etkilemek istiyorsanız yapabileceğiniz en kötü şey, çaresiz olduğunuzu göstermektir. Onu senden uzaklaştırmaya çalışan tek şey bu. İyi bir fetih yapmak için, ilginin gösterilmesi ile zamansal hareket arasında bir denge kurmalısınız. Kız 30 dakika sonra metninizi cevapladığında, atla ve dünyanın son kızı sanki cevap vermemelisin. Zahmetli olmamalısın, ama ona biraz yer bıraktığından emin ol. Çok fazla oynamayın, ama her kızın sevdiği gizemli bir adam ol.

GÜVENİN

Güven, bir kızı whatsapp sohbetinde veya şahsen etkilemek için anahtardır. Gizemli olmanın yanı sıra komik olmak, senin hakkında daha sık düşünmesine yardımcı olacaktır. Seninle sohbetler ve metinlerin tadını çıkarmaya başlayacak çünkü onu nasıl mutlu edeceğini biliyorsun. Güvenlik ve gurur arasındaki ince çizgiye dikkat et.

Çoğu zaman, mesajlaşma ve sohbetler tarafından dile getirilen şeyler kendilerini yanlış yorumlamaya borçludur. Kendin hakkında her zaman konuşmamalısın, ama sözlerini güvenli bir şekilde ifade etmelisin. Kişiliğinizin whatsapp üzerindeki mesajlarla parlamasına izin verin. Metin mesajıyla flört etmenin en önemli kuralı, kendinizin kalmasıdır. Her zaman kızın düşüncelerini düşünmeyin, fikrinizi almalı ve üzerinde durmalısınız.

Metin yoluyla bir şeyler söylemek çok daha kolaydır, ancak amacınız gerçekte olduğunuza çok yakın kalmaktır. Bir başkası gibi davranmak, bu kızla tanıştığınız zaman onu rahatsız eder. Bu sevme ya da daha kötüye gitmeyecek, sohbet ederken sahte bir versiyon olduğuna inanacaktır. Yani, sevdiğiniz bir kızı etkilemek için, sohbet ederken ya da mesajlaşırken, ona sahte görünmemeniz çok önemlidir.

METINLERINI KISA TUT

İkinizin de sürekli birbirleriyle sohbet ettiği bir hafta olsaydı, her zaman küçük bir metinle başlarsınız, ‘gülen’ ya da gülen bir yüzle ‘selam, naber’. Mesajınızı kısa tutmanın nedeni, uzmanların sizi bir tür gizemli kişiliğe tuttuğuna inandıkları içindir. “Günün nasıl geçti?” Diye sorsa, her şeyi açıklamıyorsunuz. Bunun yerine ‘eğlenceliydi’ diyebilirsiniz. Arkadaş gurusu, uzun metinlerin yazılmasının aslında diğer insanı sıktığını açıklıyor.

Ayrıca whatsapp’ta sohbet ederken, örneğin onun adıyla başladığınızda, “Hey, (onun adı)” gibi bir şey. Bu, metninizi bilinçaltında kız için daha kişiselleştirir. Gönderdiğiniz her mesajla gizemli davranmanız gerekmiyor çünkü garip. Gizemli olmaktan flört ve komik olmaya aktif olarak geçmelisiniz. Bu metin üzerinde bir kızı etkilemek ve whatsapp üzerinde sohbet etmek için harika bir yol olabilir.

KULLANILAMIYOR

Eğer sohbetler veya metinler üzerinde sevdiğiniz kızı etkilemek istiyorsanız, o zaman çok önemli bir şey, bazen ona ulaşamayacağınızdır. Bunun nedeni, ona ulaşamadığınız zamanlarda sizi ne kadar özlediğini fark etmesini sağlamanız gerektiğidir. Bazen bir ayda her zaman 3-4 günlük bir temas yasağı yapmalısınız. Bu zaman diliminde, sizi ve sizin için sevgiyi gerçekleştirmesini sağlayacak neyin sohbetini özleyecektir.

Bunlar, bir kızı sohbetler ve metinler üzerinde etkilemenize yardımcı olacak önemli ipuçlarından bazılarıydı. Ayrıca, kadın psikolojiyle ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz ve bir kızla tanışıp buluşabileceğiniz bazı ileri randevu kitapları da vardır . Sohbetler ve manifatura çekimin önemli bir parçası haline geldiğinden, bu kurslar aynı zamanda metin üzerinde konuşmak ve flört etmek için detaylı dersler sağlar. Uzmanlık alanlarının sektörde yarattığı bu dersleri incelemeniz ve hayatınızın sevgisini etkilemeniz önemlidir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
5 yorum
1.746 okuma
10 Mayıs, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (5 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat