Bu kış parlasın ünlü saç stilisti gelen ipuçları

Bu kış parlasın ünlü saç stilisti gelen ipuçları
nicole-kate-z

Noel hızla yaklaşıyor ile o muhteşem parti hazır kilitleri alma hakkında düşünmek zamanı.

Ama net kış hava ile genellikle kuru ve kırılgan uçlara sahip mat renk izler. Eğer cildinizi yapmak ve temizlemek ayarlamak ve mevsimlere göre rutin bakım böylece saçınızı davranın.

yıldızlara stilist, Dylan Bradshaw, kim Hello Nicole Scherzinger, Victoria Beckham ve Floransa Welch, hisse senetleri üst ipuçları sever tarz var! donuk kış saç canlandırma Online.

 

Sağlıklı Saçlar için Protein paketi
“Kış bizim saç üzerindeki otoyol alabilir ve biz dışarıda yanı sıra iç icabına gerekir. Proteinin iyi kaynağı iyi, güçlü, sağlıklı saç büyümesi için çok önemlidir. Bu tür fındık ve avokado gibi süper gıdalar seviyor onlar parlak, güçlü ipliklerini eşit, ‘iyi yağlar’ bize temin ve protein çok yüksek doğal yağ yağlar, içerdikleri artı tavuk gibi et parlak! ”

senin Strand’ın Shine yukarı
“Senin kilitleri soğuk aylarda cansız arıyorsanız, o domates üzerinde stok zamanı! Içlerindeki A vitamini güçlü ve parlaklık dolu saçınızı tutmaya yardımcı olur.”

Aşırı Soğuk ve Merkezi Isıtma atlatmak
“Saç kütikül tabakası kaldırmak ve sıcak, merkezi ısıtmalı ortama bu gidiş neden olabilir soğuk ve kuru hava. Yani, saç alır sağlamak yönetmek için, kuru kıvırcık ve sert bırakarak saç nemi dışarı çeker o, besleyici yağlar dolu Kerastase Elixir Ultime gibi bir nemlendirici serum içindeki teller saran koyunda kadar nem seviyesini tutmak ve bukle tarafından ihtiyacı temel nem. ”
canlandı, tatlı görünümlü saçlı küçük bir şımartan hala dışarıda soğuk ve karanlık uzun bir yol gidiyor. Peki, neden yeni bir renk bir dokunuş için kendinizi ödüllendirin.

Joseph Koniak, Onbir Saç Sanat Yönetmeni “saçınıza daha fazla canlılık ve derinlik vermek için parlak bir renk düşünüyorum. Isıtıcı ve zengin sesleri her zaman kışın iyi çalışır.” Için, bunun yerine bir blok renk veya golleri ile gitmeyi anlaşılacağı

teşvik ve kafa derisi pul pul: Bu sizin saçını yaparken zarar görmesini önlemek için de önemlidir. Ve kökleri yakın yağ bazlı ürünler kullanarak ilgili korku asla; kafa derisi masaj yağlı daha parlak duygu saçınızı ispat edecektir.

Ve beş dakika önce kışın alarm ayarlamak, size kabarmayı önlemek için evden ayrılmadan önce saç yüzde kuru başına 100 olması gerekir. Eğer saçınızı kuru ve asi hissediyorum ama ne zaman bir izin-in kremi veya parlak bazlı serum da o gün için büyük bir isteğe bağlı ekstra.

saç büyüme ve toparlanma teşvik Argan yağ ile aşılanmış cihazlar için düzenli termal düzleştirici değiştirmeyi deneyin ve stil başlamadan önce bir ısı koruma spreyi ile etkilerini artırır.

 

• Kerastase, Elixir Ultime • Isı Elite Argan Yağı Styler • Morrocanoil Pırıltı Shine Finish hissedin
• Klima Saç Bakımı • Neal Kurt, Glow Anti-aging beslemek

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.534 okuma
13 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat